Prima uvede nový seriál Všechny moje lásky

S koncem roku skončily i některé oblíbené pořady a jiné si daly vánoční pauzu. V lednu se ale opět vracejí na obrazovky a přicházejí i horké novinky. Na FTV Prima to bude zbrusu nový seriál Všechny moje lásky – s Veronikou Žilkovou v hlavní roli. Jelikož skončili oblíbení Vinaři, kteří vyprávěli nejen o víně a životě na jižní Moravě, uvolnil se na FTV Prima velmi atraktivní vysílací čas v neděli večer. A i když ho televize v lednu hodlá vyplnit hlavně zajímavými filmy, už s koncem měsíce by se to mělo změnit. Každou neděli od 20:15 hodin stanici opanuje premiérový český seriál Všechny moje lásky. Hlavní roli ztvární herečka Veronika Žilková a sekundovat jí budou její neméně známí kolegové.

Konkurenční boj

Proč se seriál začne vysílat zrovna v neděli a proč koncem ledna? I když se to na první pohled může zdát zvláštní, jedním z důvodů jistě bude konkurenční boj. TV Nova totiž plánuje v neděli večer vysílat nový seriál Policie Modrava, který před nedávnem dokončila – a jehož pilotní díl si získal mnoho příznivců. Přitom Všechny moje lásky mohly být možná ještě divácky atraktivnějších, protože v nich původně měla hrát Dagmar Havlová – ta ale nakonec roli odmítla, protože se s vedením FTV Prima nedohodla na podmínkách.

Návrat seriálů

Kromě této novinky se na obrazovky vrací i seriály, které už několik let či měsíců lákají k obrazovkám stovky tisíc diváků. Koncem ledna se vrací Cesty domů, které již tradičně obsadí pondělní i středeční večery a poběží vždy od 20:15 hodin. Přijde i nová řada kuchařské show Karolína, domácí kuchařka, jíž provází novinářka, kritička restaurací a k tomu matka na plný úvazek Karolína Kamberská. Už prvních 13 dílů pořadu zaujalo mnoho diváků, a proto se kulinářský pořad plný lákavých, nenáročných a chutných receptů vrací s novou sérií – a to už od 17. ledna od 18:10 hodin.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017