Prima v roce 2017 vsadí na detektivky

Jak se už přesvědčila celá řada jiných televizí, detektivní seriály jsou v posledních letech skutečným hitem. Pokud se najde zajímavé téma i dobré zpracování, je o úspěch postaráno. A ani druhá největší komerční televize, TV Prima, v tomto směru nestojí stranou. V pořadí uveřejní již svůj čtvrtý původní detektivní seriál. Jak se bude jmenovat? Název je Temný kraj, což už samo o sobě jistě přináší zajímavou dávku napětí a celkové unikátnosti. Potěší také dvojice scénáristů, kterými jsou Kateřina a Jitka Bártů. Ti nejsou v rámci pořadů TV Prima žádnými nováčky.

Kdy se na seriál můžete těšit?

Jasno je i v tom, kdy seriál poprvé uvidíte. Jak bylo v minulosti na TV Prima klasikou, detektivní příběhy a seriály se zde vysílaly vždy v neděli. A ani nyní tomu nebude výjimkou. Temný kraj tak bude k vidění každou neděli, a to v hlavním vysílacím čase. Ten začíná ve 20:15. První díl můžete vidět už poměrně brzy, jelikož odvysílán bude 15. ledna. Pokud vás zaujme, nezapomeňte si vyhradit čas ještě v následujících pěti týdnech. Celkem jde totiž o šestidílný seriál. Ten bude navíc zajímavý i tématem, jelikož motivem budou vždy sériové vraždy. Ty navíc budou často opředeny také místními pověstmi a legendami, díky čemuž se dá očekávat, že o zajímavé napětí rozhodně nebude nouze.

Koho na obrazovce uvidíte?

Lákadlem není jenom samotný charakter seriálu, jelikož velkým lákadlem je také herecké obsazení. Hlavní postavou zde bude Lukáš Vaculík, který bude mít i svého zvířecího kolegu, kterým bude pes Egon. Pokud vás více zajímá spíše lidské obsazení, potom se těšte na jména, jako je Jan Novotný, Tereza Kostková, stejně jako na obrazovkách uvidíte herce a herečky, kterými jsou Kristýna Nováková, Jan Teplý, Karel Zima, Martin Trnavský a Saša Rašilov. V souvislosti s danými jmény si můžete být jisti, že o zajímavé herecké výkony určitě nebude nouze.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017