Prima Zoom nabídne více premiérových dokumentů

Pokud jste si zamilovali kanál TV Prima Zoom, a to pro bohatou nabídku dokumentárních pořadů, máte aktuálně poměrně dobrý důvod jásat. A to z toho důvodu, že aktuálně chystá tento kanál hned několik pozitivních změn. Ty se týkají premiérových dokumentů, které začínají každý den ve večerních hodinách. Aktuálně je součástí programového schématu celkem čtyřhodinový blog, které se zaměřuje právě na vysílání premiérových dokumentárních pořadů. Ten by se však měl v nejbližších dnech rozšířit, a to velmi výrazně. Budeme-li konkrétní, tak dokonce dvojnásobně. To znamená, že získáte možnost zajímavé premiérové pořady sledovat od 18:00 až do 2:00.

Důvod změny je nástup konkurence

Hlavním důvodem, proč se Prima Zoom rozhodla k tomuto kroku, je samozřejmě jasný. Nemůže za to nikdo jiný, než konkurence. Tou hlavní je v tomto případě kanál Barrandov Plus, který se právě v nočních hodinách zaměřuje také na dokumentární pořady. A jelikož cílem Primy je udržet si diváky, snaží se jim nabídnout právě dvojnásobné množství pořadů, které je zajímá. Doposud totiž měli diváci Primy Zoom možnost sledovat premiérové dokumenty pouze v časovém rozmezí od 18:00 do 22:00. Poté byly součástí programového schématu pouze reprízy odvysílaných pořadů. Navíc je to pozitivní zpráva i pro ty, kteří dokumentární stanici sledují během dne. Zde dojde také k výraznému oživení, jelikož reprízovat se bude celý osmihodinový blok.

Na co se můžeme těšit?

A jaké pořady bude možné v tomto prodlouženém premiérovém režimu sledovat? Určitě se je na co těšit, jelikož k dispozici budou pořady cestovatelské jako třeba Velké vlakové putování, stejně jako pořady zaměřené na život v nehostinných pustinách – Jak přežít na Aljašce, ale nebudou chybět ani dokumenty zaměřené na alternativní přírodní medicínu. Příkladem může být dokument Po stopách léčitelů. Ochuzeni samozřejmě nebudou ani milovníci zvířat či historie, pro které chystá Zoom několik novinek.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017