Případy prvního oddělení budou pokračovat

Kriminální seriály na televizních obrazovkách stále táhnou, a především potom takové, které jsou z tuzemské produkce. Jedním z takových je i seriál nesoucí název Případy 1. oddělení, který na svých obrazovkách vysílala ČT1. Velmi zajímavé na tomto seriálu je nejenom herecké obsazení a napínavý děj, ale hlavně to, že samotné kauzy jsou inspirovány skutečnými událostmi, které se především na území hlavního města udály. A samotné postupy seriálových kriminalistů tak v mnohém kopírují postupy těch skutečných, kteří případ řešili.

A právě toto všechno dohromady jasně způsobilo, že divácký ohlas byl obrovský, a tak se diváci neustále dožadovali případného pokračování. A ČT 1 se tedy v tomto ohledu rozhodla, že pokračovat skutečně bude i nadále, a natočí tedy další pokračování. Samozřejmě základem by měla být především kvalita a zajímavost jednotlivých kauz, a tak je zatím vše ve fázi kompletních příprav. Dle předběžných informací by se tak první pokračování mělo na obrazovkách objevit zhruba za 2 roky, jelikož příprava a natáčení jsou skutečně náročnou činností.

A stejně jako si má seriál zachovat kvalitu s ohledem na řešení samotných případů, má si zachovat i kvalitu svého hereckého obsazení. Pokud budeme konkrétní, tak by to měl být opět Ondřej Vetchý, popřípadě také Boleslav Polívka, kteří si v seriálu zahráli hlavní postavy. Tito herci by se tak měli objevit i v nových dílech, a aktuálně se počítá s tím, že těch by mělo být okolo osmi. Konkrétní číslo zatím není zcela známo.

Pro každého, komu uvedení v roce 2016 přijde poměrně dlouhé, máme ale i další příjemnou zprávu ze světa seriálových kriminálek. Ačkoliv Případy 1. oddělení jsou u konce, budou vystřídány, a to další kriminálkou s názvem Clona. I ta by měla co do hereckého obsazení, tak do kvality samotných případů rozhodně co nabídnout.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017