Roman Fojta končí jako moderátor zpráv

Roman Fojta není ve světě zpravodajství rozhodně žádným nováčkem. A to proto, že už před sedmi lety působil v naší veřejnoprávní televizi, tedy na ČT 1 a ČT 24. Poté však odešel do televize komerční, a to konkrétně do TV Prima. Zde začínal jako editor a redaktor zpráv a postupně se vypracoval až na moderování zpráv. Konkrétně to bylo právě před 2 lety, kdy se poprvé objevil na televizních obrazovkách, a to konkrétně v odpoledních zprávách. Nebylo to však jeho jediné angažmá, jelikož se pravidelně objevoval také ve večerních zprávách. Zde tvořil se Sandrou Parmovou známou moderátorskou dvojici. Nyní však bylo oznámeno, že s prací na primě definitivně končí. A to hlavně vzhledem k několika problémům, které se v minulosti objevili. A to především v souvislosti právě s odpoledním zpravodajským vysíláním, kde se Fojta objevoval.

Návrat zpět na obrazovky České televize

Moderátor se však rozhodně nekončí úplně, jelikož na našich obrazovkách ho budeme moci stále vídat. Nikoliv však na TV Prima, ani v žádné jiné komerční televizi. Vrací se totiž zpět na tu veřejnoprávní, a to konkrétně na kanály ČT1 a ČT2. Zde se také změní čas, kdy ho budeme na televizní obrazovce vídat. Již to nebude odpoledne a večer, ale budete to naopak v mnohem dřívější dobu. Jak bylo potvrzeno, stane se součástí týmu Studia 6. Jeho role mu však zůstane, jelikož v ráýmci této ranní relace bude i nadále vysílat zprávy. A to každý všední den, od 6 do 9 hodin, kdy tento program na hlavním kanálu České televize vysílá.

Již během tohoto měsíce

A pokud vás zajímá, jak rychlá změna a celkový přesun bude, potom budete jistě nadšeni, jelikož by ke všemu mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Stačí tak bedlivě sledovat ČT 1, a to den, kdy neuvidíme obvyklé postavy, kterými je Jolka Krásná a Daniel Stach, ale bude to právě Roman Fojta, který nám novinky z domova a ze světa řekne.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017