Seriál Drazí sousedé je stahován

Měl to být velký boom a seriál, který bude lákat velké množství diváků. Přesně tak o seriálu Drazí sousedé mluvila televize Nova. A to ve chvíli, kdy ho propagovala a kdy ho začala uvádět na televizní obrazovky. A to vždy v pondělí, v hlavním vysílacím čase. Pokud jste se právě toto pondělí na tuto televizi dívali, zjistili jste, že po seriálu již není ani stopy. A to z toho důvodu, že ho aktuálně televize stáhla z vysílání. A jaký byl hlavní důvod? Byl poměrně prostý a pro mnoho lidí také logicky očekávaný. Byla to nejenom nízká sledovanost, ale také postupně klesající počet diváků, kteří si další díly pravidelně zapínaly.

První zmizení již ve středu

Pokud si ještě pamatujete na samotný start daného seriálu, je třeba říci, že se vysílal nejenom v pondělí, ale vysílal se také ve středu. A právě toto vysílání bylo zrušeno jako první. Diváci tak mohli místo nového seriálu vidět staronovou věc, a to soutěžní pořad Chcete být milionářem? Ten se ve středu v hlavním vysílacím čase vysílá stále. A jak to bude s pondělkem, odkud seriál Drazí sousedé také zmizel? Aktuálně jsou v plánu komedie Zdeňka Trošky. A co bude dále, to v podstatě zatím neví ani samotná Nova, jelikož žádné bližší informace nemá a neměla.

Ostatní seriály bodují

Ukazuje se, že v případě Novy to zkrátka byla sázka nejenom na špatnou kartu, ale i na velmi špatný vysílací čas. V ten středeční jasně dominuje a dominoval konkurenční seriál Ohnivý kuře, který vysílá televize Prima. Pondělní večery zcela určitě patří České televizi, která nejprve nasadila nových 8 dílů, a nyní reprízuje první sérii seriálu Případy 1. oddělení. A jelikož jde o velmi atraktivní téma na základně skutečných případů, je více než jasné, kdo měl ve sledovanosti větší šanci. A to v podstatě u různých segmentů diváků. Kriminálky zkrátka dlouhodobě dominují. Zvláště ty dobré.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017