Seriál Polda se začíná natáčet

Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na zahraniční produkci, nebo že by snad bylo nezbytně nutné sledovat jenom již odvysílané seriály. Tuzemské televize vědí, že daná témata jsou poměrně lákavá a z tohoto důvodu neváhají přicházet s novinkami, stejně jako neváhají ani s tím, že budou natáčet nové díly svých poměrně úspěšných seriálů. A jedním z nich je seriál nesoucí jméno Polda. Ten bude postavený na komatu poručíka, který se po dvaceti letech zcela mimo realitu bude muset vrátit do služby. A bude si muset pochopitelně zvyknout na to, jak výrazně se svět kolkem něho změnil.

Vysílání pod TV Prima

Připomeňme, že první řadu natočila a pochopitelně také odvysílala TV Prima, která si držela v průměru celkem dobrý podíl sledovanosti, který v danou chvíli činil zhruba dvacet procent. I díky tomu došlo k jasnému rozhodnutí, že Polda bude pokračovat. A to nejenom v souvislosti s tím, že by se mělo vysílání chystat v budoucnu. TV Prima jasně oznámila, že druhou řadu seriálu již začala oficiálně natáčet a tak je jasné, že se na televizních obrazovkách skutečně objeví. Kdy to bude, zatím jasné není, ale příliš se neočekává, že by se to mohlo stihnout už na podzim. A to jak vzhledem k tomu, že termín je poměrně blízký, tak i v souvislosti s tím, že na podzim bude pravděpodobně odvysílán seriál Kapitán Exner, který bude celkem zajímavou novinkou.

Lákavé herecké obsazení

Kdo si v seriálu Polda zahrál a kdo si v něm dále zahraje? Když se ohlédneme za první řadou, tak hlavní tvář byla zcela jasná. Byl to David Matásek, který se objeví i ve dvojce. Zde se přidá druhá z klíčových postav, kterou bude žena, a to Eva Jeníčková. Tím ale zajímavé herecké obsazení nekončí. Nesmíme zapomínat na další jména z hereckého světa, kam patří I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková a také J. Vyorálek.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017