Seriál První republika se dočká pokračování

České televizi se v poslední době poměrně daří, a to hlavně se seriály, které sama natáčí. Nemusí se jednat nutně jenom o kriminálky, ve kterých doslova dominuje. Lákadlem pro diváky jsou i seriály s historickou tématikou. A jedním z takových je seriál První republika, který si své diváky doslova získal. A to je dobrá zpráva nejenom pro Českou televizi, ale je to zcela logicky velmi dobrá zpráva i pro samotné tvůrce. Důvod je v daném ohledu jasné. V plánu bude nové pokračování, díky kterému si samozřejmě přijdou na své i samotní diváci.

Seriál se již natáčí

Velkým pozitivem je také fakt, že se seriál První republika nejenom připravuje na papíře, ale že už se začal i natáčet. Díky tomu vám můžeme potvrdit důležité informace, jako třeba ty, že v hlavních rolích se opět objeví několik známých jmen, jako tomu bylo u první řady. Nechybí například Jiří Vyorálek, Markéta Plánková a Ján Koleník. Změna nepřišla ani na postu režiséra, což je určitě dobrá zpráva hlavně pro spokojené diváky, kteří tak mohou mít jistotu, že seriál nebude natáčen jinak.

Samozřejmě určité změny patrné budou, a to hlavně v souvislosti s tím, že by mělo být mnohem méně dialogů a seriál by měl být postaven hlavně na filmovém vyprávění. Tvůrci si od toho samozřejmě slibují mnohem větší zajímavost. Už jenom proto, že u nás tento koncept není příliš obvyklý.

V plánu je 13 dílů

Už se ví i to, kolik dílů bude První republika, tedy konkrétně druhá série tohoto seriálu mít dílů. Bude jich celkem třináct. Pokud vás zajímá i to, čeho se budou týkat, prozradili tvůrci, že se jako diváci můžete těšit třeba i na komplikovanou romanci, stejně jako by neměla chybět detektivní zápletka, nebo řešení celé řady problémů celé rodiny. Dá se tedy očekávat, že z hlediska zajímavosti se i druhá série stane poměrně úspěšnou, což ale potvrdí až samotní televizní diváci.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017