Seriál Teorie velkého třesku je v ohrožení

Dočkají se fanoušci dalšího pokračování seriálu Teorie velkého třesku? Takovou otázku si zcela oprávněně kladou nejen ti čeští, ale i američtí. I když jsou další série v plánu, začátek natáčení už dlouhou dobu drhne.

Jak jsme vás nedávno informovali, v seriálu vysílaném na TV Prima nastaly potíže kvůli výměně dabérky hlavní ženské hrdinky Penny. Přední čeští dabéři odmítají podmínky dabingových studií a chtějí za svou práci více peněz – odmítají model nižší kvalita za méně peněz. Proto došlo už k jedné výměně a je otázkou, jak to bude dál. Ale situace ve Spojených státech amerických, kde seriál vzniká, je ještě povážlivější.

Problémy s pokračováním

Zatím bylo natočeno sedm sérií tohoto seriálu, který se stal populárním snad v celém západním světě. Fanoušci vždy nedočkavě očekávají každý další díl. A i když už pokračování nemělo být, tvůrci nedávno oznámili, že budou pokračovat až do desáté sezony. Nyní se rychle blíží začátek natáčení té osmé, ale nikdo neví, jestli vůbec padne první klapka. Herci totiž ještě nemají podepsané smlouvy a horlivě vyjednávají s producenty. Přitom začít se má už 30. července a nové díly půjdou do vysílání na podzim. Pokud se tedy vytvoří.

Boj o miliony

Proč takové zdržení? Jak si každý nejspíš domyslí, jde o peníze. A rozhodně ne o nějaké drobné. Herci Jim Parsons (Sheldon), Johnny Galecki (Leonard), Kaley Cuoco (Penny) měli dosud přislíbeno 325 tisíc dolarů za každou epizodu. Jenže jak roste popularita seriálu i samotných herců, stoupají i jejich nároky. Podle některých zpráv nyní požadují zvednutí svých honorářů až na milion dolarů za epizodu. Čemuž se producenti zatím brání. Jenže podobné podmínky si začínají klást i další účinkující. Proto nikdo neví, jak celé vyjednávání dopadne a jestli se natáčení zdrží nebo herci začnou pracovat i bez podepsaných smluv.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017