Seznam.cz i v televizi

Seznam.cz je skutečnou tuzemskou internetovou jedničkou. Nejenom, že má celou řadu online projektů, ale v posledních několika letech se rozhodl jít i cestou multimediální zábavy. A to prostřednictvím projektu Stream, kde je v současné době možné vidět na několik desítek více či méně zajímavých autorských pořadů. A že jde Seznam.cz stále kupředu, to aktuálně dokazuje také fakt, že jeho vysílání již nebude nutné sledovat jenom prostřednictvím monitorů vašich notebooků, počítačů, nebo třeba tabletů. Nyní bude možné sledovat ho také v televizi.

Kdy, kde a jak bude vysílání Seznam.cz k vidění?

Je to velmi jednoduché, jelikož vysílání Seznamu by mělo být v základním programovém přehledu televize. A to v rámci HbbTV kanálu, který je k dispozici v multiplexu 4, který je dostupný pro většinu populace v naší zemi. Druhou nezbytností je však vlastnit chytrou televizi, jelikož vysílání Seznamu bude přece jenom trochu jiné. Je třeba připomenout, že po zvolení tohoto konkrétního programu se televize připojí k internetu a teprve poté bude možné sledovat konkrétní pořady. Pokud se vám tato cesta zdá jako skutečně unikátní, nezapomínejme na to, že s něčím podobným u nás zatím ještě nikdo nepřišel. Proto je i v tomto směru Seznam.cz skutečným inovátorem.

Jaké jsou výhody?

Je jich v podstatě celá řada. Tou první je fakt, že už stačí ke sledování oblíbených pořadů jenom vaše televize. Druhou výhodou je samozřejmě to, že si budete moci sami konkrétně vybrat, jaký obsah vám Seznam.cz nabídne. Nebudete tedy omezování kontinuálním vysíláním, jako na jiných programech. Třetím pozitivem je cena. Samozřejmostí je to, že i toto vysílání pro vás bude k dispozici zcela zdarma. A co pro to musíte udělat? Stačí si jenom danou televizi v rámci multiplexu 4 jednoduše naladit. Samotný Seznam za tímto účelem zpřístupnil celou řadu konkrétních a do detailu popsaných návodů.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017