Show Zpívá celá rodina se vrací na ČT

Šlo o jednu z prvních talentových show, jaké se v tehdejším Československu objevily. Nikdo tehdy nevěděl nic o Superstar, X Factoru a dalších megalomanských pořadech, kde se vybírají talenty z tisíců zájemců. Zpívá celá rodina byla úplně jiným modelem – a nyní se vrací ve skoro původní podobě.

Kdo dnes jde do talentové soutěže, zpívá jen sám za sebe, maximálně ve dvou nebo jako skupina. Ale aby soutěžila rodina, a to rovnou o třech generacích? To tu dnes není. Lidé si ale možná právě proto už před takřka čtyřiceti lety zamilovali pořad Zpívá celá rodina, kde o vítězství bojovaly tříčlenné rodinné týmy ve složení obvykle dítě, otec/matka, dědeček/babička. Vždy se bylo na co těšit a mnozí překvapili – ostatně zpěvačka Bára Basiková touhle soutěží spolu se svými příbuznými prošla před lety také. A nyní se vše vrací – a má to opět být výrazně jiné než všechny obdobné pořady.

Od ledna na ČT

Jelikož soutěž probíhala na Československé televizi, nyní se logicky vrací na obrazovky České televize. První díl se odvysílá v sobotu 31. ledna a budou v něm zápolit tři rodiny složené ze tří generací „zpěváků“. Podmínka pro přihlášení byla jediná – účastníci musejí být amatéři. Vše ostatní záleží na samotných soutěžících – taneční kreace i výběr písní je na nich, dodá se jim akorát hudba, a to ne reprodukovaná, ale od živé kapely. Natočeno už je několik dílů a budou se vysílat vždy jednou za měsíc, přičemž pořadem bude provázet Václav Kopta.

Hejma i Vondráčková

Aby soutěžící nebyli tak opuštění a vydáni napospas drsným porotcům, bude mít každý z nich mezi porotci či dalšími zpěváky svého patrona, který dotyčnému bude radit a pomáhat. A to není jediná zajímavost tohoto pořadu, který by měl jet ve starých, známých kolejích, ale zároveň by měl mít mnoho moderních prvků. Atraktivní je i odborná porota, která bude jednotlivá vystoupení hodnotit – usednou v ní Ondřej Hejma, Ota Balage a Debbi. Doplní je Monika Absolonová, místo níž se ve druhém díle objeví David Deyl a ve třetím Helena Vondráčková. Proto se zřejmě bude na co těšit.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017