Skylink a CS Link budou dražší

Možná si ještě pamatujete na dobu, kdy se o těchto dvou satelitních televizích mluvilo jako o ideální možnosti, jak přijímat satelitní vysílání v podstatě zcela zdarma. Doba a přístup je však v současné době zcela jiný. Nejenom, že jako majitelé konkrétních karet musíme platit. Poslední informace, které Skylink a CS Link oznámily, se týkají toho, že dojde na celkové další zdražení. Aktuálně se hovoří o ceně, která by měla konkrétní servisní poplatek zdražit o zhruba 13 až 27 procent. Vše by mělo nastat v období měsíce dubna.

Kolik zaplatíme?

Než se podíváme na konkrétní ceny, které se nás budou týkat, je dobré ohlédnout se také do minulosti, kdy Skylink a CS Link poplatky zavedla. Jednalo se o rok 2012, kdy se platilo měsíčně 29 korun, přičemž později došlo na zdražení o 4 koruny. Dále následovalo dvouleté klidné období, po kterém však došlo na zatím nejvýraznější zdražení. To si každý, kdy využíval tohoto poskytovatele, musel měsíčně připravit celých 55 korun českých.

A dva roky uplynuly a tak Skylink a CS Link hlásá zdražení další. Konkrétně by to mělo být ze současné sumy 55 Kč na částku, která bude až 70 Kč. A to už je suma poměrně vysoká. Pokud se podíváme na konkrétní velikost roční platby, tak ze současných 935 Kč nás čeká navýšení na částku, která bude 1 070 korun českých. V případě platby na 2 roky dopředu se musíme smířit s tím, že ze současných 1 485 Kč budeme nuceni platit 1 680 Kč.

Co za danou cenu dostaneme?

Důležité je také vědět, co konkrétně za tento měsíční servisní poplatek u Skylink a CS Link dostaneme. Musíme říci, že se jedná o výběr z šedesáti programů, ale výhradně českých a slovenských. Kdo má zájem třeba i o kanály zahraniční, popřípadě kanály placené, ten musí ze své peněženky vytáhnout další peníze. Měsíčně třeba až 1 100 Kč. Tolik bude stát balíček nejdražší.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017