Sledujete zprávy? Vznikne nová zpravodajská televize

Málokdo před několika lety čekal, že zpravodajství bude na televizních obrazovkách natolik žádané. Pravda je však taková, že zpravodajské pořady lidé sledují stále více. Dokládají to nejenom informace o sledovanosti, ale dokládají to televize, které přidávají do svého schématu stále více zpráv, tak i televize, které jsou přímo na zprávy jako takové zaměřené.  A jedna taková by měla i vzniknout. Znám je už její název, který bude poměrně jednoduchý a strohý. Půjde o Z24. Pokud jde o termín, kdy by mělo dojít ke spuštění, tak poslední informace říkají, že pravděpodobný je horizont v rozmezí 2 – 3 kalendářních měsíců. Poté by mělo být možné si ji naladit.

Kdo za televizí stojí?

Určitě vás zajímá i to, kdo za daným televizním kanálem přímo stojí. První osobou je Pál Milkovics, který je podnikatelem, který možná není zase až tak příliš známý. To druhá osoba už vám toho podle svého jména řekne podstatně více. Tou druhou osobou je Vladimír Železný. Ten není v televizním byznysu absolutně žádným nováčkem. Známý je hlavně proto, že poměrně dlouhou dobu byl ředitelem tuzemské televizní jedničky, tedy skupiny Nova. Aktuálně tedy zkouší zcela jiný projekt. Ten by neměl být spojený jenom s obrazovkou, protože je v plánu vydávání i tištěného magazínu.

Standardní zprávy? Ty nečekejte

Pokud si říkáte, že aktuální zpravodajské relace a kanály dokážou podat informací více než dost, máte podobné smýšlení jako samotní zakladatelé Z24. Ti se totiž rozhodli, že se jejich televize bude výrazně odlišovat. Prioritou má být hlavně to, že zprávy nebudou nijak respektovat jakoukoliv politickou korektnost a budou jednotlivé věci nazývat pravými jmény. Tedy tak, jak jsou. Cílem má být také aktivní zapojení samotných diváků, jelikož i ti si začínají všímat toho, že, mnohé zpravodajské relace jsou až příliš slušné a ne vždy jdou do hloubky. A tento nový směr může být cestou, díky kterému se Z24 jistě na tuzemském televizním trhu prosadí.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017