Slováci na MS v hokeji opět propadli

Potom, co slovenský národní tým doslova propadl s Německem, nastalo další fiasko. Je sice pravdou, že Bělorusko může být nevyzpytatelným týmem, ale prohra 2:4 je pro Slováky doslova velkou ránou. Tím si poměrně výrazně komplikují případný postup. Nehledě na to, že podle posledních zpráv se tým doslova rozkládá zevnitř a největší kritiku schytává trenér. A to nejenom od novinářů, ale konflikty se pomalu začínají objevovat i v souvislosti s kritikou od samotných hráčů, kteří také mezi sebou nešetří hádkami a konflikty.

Problémy mělo také Finsko

Po prvních dvou třetinách vypadal velmi zajímavě také zápas Finska s Maďarskem. I když na první pohled mělo být o výsledku jasno, seveřané zabojovali až v poslední třetině, kdy Maďarsku nadělili hned tři góly, díky čemuž se také stali vítězi celého zápasu. Kdo naopak nijak nezaváhal, to bylo Švédsko, které hraje v naší skupině a v rámci ní celkem pohodlně přešli přes Kazachstán. Tomu vstřelili do jeho sítě celkem 7 gólů. Samu však hned 3 dostali.

Jak je to s posilami?

Pokud pravidelně sledujete také NHL, jistě vám neunikla zpráva o tom, že vypadl tým Washington Capitals. I z toho důvodu Rusové ihned přišli s informací, že je velmi vysoká pravděpodobnost toho, že je přijede na MS v hokeji reprezentovat Alexander Ovečkin, který se jistě stane velkou posilou týmu. Můžeme být rádi, že zápas s Ruskem již máme za sebou.

Podíváme-li se na náš národní tým, kterého dnes čeká utkání s Norskem, musíme říci, že ten zatím žádné výraznější posily neplánuje. I když se mluvilo o Marku Židlickém, nakonec došlo k tomu, že ho trenéři povolávat nebudou. Poslední výsledky totiž ukazují, že náš tým funguje jako hodinky. Je tedy v zájmu všech, aby nám to vydrželo co možná nejdelší dobu. Dnešní zápas s Nory by to měl potvrdit, jelikož tento tým určitě nepatří mezi nejtěžší soupeře v naší skupině.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017