Slyšeli jste o nové reality show Táta na plný úvazek?

Reality show jsou velmi oblíbeným televizním žánrem. Samozřejmě existují horší a lepší, stejně jako takové, které jsou zaměřeny na zpěv, ale třeba i soužití různých lidí. A právě této oblasti se týká také nová reality show s názvem Táta na plný úvazek. Jak už vyplývá ze samotného názvu, hlavním cílem bude zaměřit se na to, jak otcové dokážou zvládnout svou roli. A to právě ve chvíli, kdy matka není k dispozici. Tedy standardně k dispozici je, ale v rámci daného natáčecího dnu odjede pryč.

Děti na celý týden

A že nepůjde o nic jednoduchého, to ukazuje i fakt, že otec dostane dané děti na celý týden. A musí se plně popasovat s novou rolí, která zahrnuje jak starost o ně samotné, tak i starost o chod domácnosti. To vše bude v jejich rukou. A televizní štáb a jejich kamery bude u toho.

Přijde-li vám tento koncept zajímavý, potom s ním přichází TV Prima, která již odvysílala jeden zkušební díl, v rámci kterého došlo na sledování počínání dvou rodin. Tedy abychom byli konkrétní, jelikož pořad dostal název Táta na plný úvazek, došlo samozřejmě na počínání sledování otců obou rodin, a to každého v té své se svými dětmi.

Zatím ve fázi testování

I když byl první díl již odvysílán, je třeba říci, že se stále ještě jednalo o vysílání testovací. Zatím je totiž natočených pouze několik dílů a v rámci programové nabídky TV Prima se nijak výrazně nemluví o tom, zda z pořadu vytvoří pravidelně nasazovaný formát. Každopádně zkušební a první pilotní díl byl k vidění v hlavní vysílací čas a trval celých 80 minut. Dá se tedy očekávat, že pokud budou ohlasy z řad kritiků i z řad veřejnosti a diváků pozitivní, můžeme se v budoucnu těšit na nové díly. Tedy pokud bude dostatek otců, kteří se rozhodnou k tomu, aby na celý týden nahradily ženu v domácnosti a o vše se postarali tak, jak nejlépe umějí, nebo jak to nejlépe zvládnou.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017