Snídaně s Novou má novou tvář

Snídaně s Novou provází naše ranní kroky již téměř od samotného počátku této televize. A zatím to nevypadá, že by se v tom mělo cokoliv měnit, jelikož právě Snídaně s Novou je pořadem poměrně úspěšným a často i zajímavým. Co je ale třeba říci, to je fakt, že se na televizních obrazovkách v roli moderátorů vystřídala skutečně celá řada jiný. A jednou z nových tváří, které se na obrazovce objeví, je i Hana Mašlíková. Její jméno samozřejmě známe hlavně ze světa modelingu, jelikož více než moderátorskou je hlavně modelkou. Přesto se ale ujme i této role. A to ve dvojici s Petrem Říbalem, který díky tomu získá zcela novou kolegyni.

Známé osobnosti stále táhnou

Ačkoliv se jedná o osobnost známou hlavně ze světa modelingu a celebrit, rozhodně to není nic ojedinělého. Už v rámci zbývajících třech moderátorských dvojic totiž došlo k tomu, že byly často obsazovány různé celebrity a známé osobnosti. Ideálním příkladem může být Gabriela Partyšová-Pavel Svoboda, kdy je taktéž něžnější část dvojice známá hlavně ze světa celebrit. Podobné je to i v případě dvojice, kdy jsou hlavními tvářemi Zorka a Míra Hejdovi. I v tomto případě hraje roli především to, že se jedná o poměrně známé tváře. Podívat se na známá jména ale můžeme i do minulosti. V době, kdy tento pořad startoval, se totiž na televizní obrazovce objevila dvojice Lenka Hornová-Libor Baselides. A ani Lenka nebyla v té době žádnou neznámou.

Koncept pořadu zůstává stejný

I přes změny v oblasti moderátorů je třeba říci, že koncept pořadu bude i nadále stejný. Nebudou tak chybět zajímavé informace a zajímavý hosté, stejně jako pravidelné zpravodajství z celého světa, soutěže, dětská pohádka, nebo i interakce s diváky. A to vše každý den. A to od 6:00, ačkoliv v dřívějších dobách začínal tento pořad dokonce už v pět hodin ráno, ale z důvodu nižší sledovanosti se start o hodinu posunul.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017