Souboj televizí začne už 18. srpna

Podzim je sice ještě relativně daleko a venku je teplo, ale televizní stanice už pár týdnů operují s pojmem „podzimní programové schéma“. Což ale neznamená, že se svými novinkami i pokračováním oblíbených seriálů počkají až do prvního podzimního dne. TV Nova a Prima se pustí do vzájemného souboje už 18. srpna.

Kde jsou ty časy, kdy se podzimní novinky nasazovaly do vysílání až ke konci letních prázdnin. Dnes platí, že kdo dřív začne, ten získá víc diváků a vyhraje. A možná proto obě největší komerční stanice začínají už po půli srpna.

Ulice, Ordinace, i Cesty domů

Hlavní artikly, se kterými se svádějí nejtužší boje, jsou seriály. Zatímco TV Nova hned toho prvního dne vrátí do vysílání nekonečný podvečerní seriál Ulice, Prima nasadí zpět Cesty domů. A ty se budou jako již tradičně vysílat každé pondělí a středu. TV Nova jim hodlá čelit seriálem Doktoři z Počátků – který měl původně být jen loňskou letní zábavou, ale přerostl do dalšího příběhu bez konce. Napětí bude mezi oběma rivaly vládnou i každé úterý a čtvrtek – zatímco Nova na obrazovky vrátí Ordinaci v růžové zahradě, Prima jí bude ubírat diváky seriálem Svatby v Benátkách, který začal letos o letních prázdninách a už si získal slušnou diváckou základnu.

Přijdou i novinky

Vše se ale nebude točit jen kolem seriálů, obě stanice se snaží divákům nabídnout i zajímavé talkshow a pořádnou televizní zábavu. Prima zlákala moderátora a muzikanta Petra Vondráčka, který bude mít vlastní pořad Nic není nemožné. Dalibor Gondík a Tereza Kostková budou moderovat zase Muži proti ženám. V Překvápku budou nic netušící lidi klamat slavné tváře převlečené za běžný personál. A i nadále také bude pokračovat pořad Partička a svůj vlastní dostanou Richard Genzer a Michal Suchánek – které doplní i Ondřej Sokol. A televize Nova? Ta zůstává poněkud pozadu. I když ruší Babicovy dobroty, zavádí alespoň Vaření s Láďou Hruškou.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017