Startuje nová televize Praha TV

Jedna televize skončila a vznikla nová. Konkrétně to znamená náhlý konec televize  Metropol, která své vysílání ukončila k poslednímu červnu 2014, a rozjezd nové stanice Praha TV, která odstartovala den poté, a to v 18 hodin.

Televize je vhodná hlavně pro obyvatele Prahy nebo pro ty, kteří se v hlavním městě dlouhodoběji vyskytují. Má vysílat 24 hodin denně a nabídne všechny možné zajímavosti z hlavního města i jeho jednotlivých městských částí, stejně jako zpravodajství, filmy a další. A v budoucnu budou přibývat další formáty a pořady.

Zprávy a Magazín

Televize má za cíl hlavně informovat Pražany. Proto každou celou hodinu vysílá desetiminutové Zprávy z Prahy, kde nabízí přehled těch nejdůležitějších událostí, které se ve městě udály. Posléze vždy následuje pořad nazvaný Magazín, který přináší zprávy z jednotlivých městských částí. Ty se stanicí přímo spolupracují, a proto jí dodávají nejčerstvější informace o dění i chystaných událostech. K tomu nová Praha TV slibuje i vysílání různých dokumentárních snímků, a to hlavně o cestování, historii a válkách. Vysílat chce i filmy. A v blízké době přibudou i další doplňky jako třeba dopravní informace.

I přes internet

Nováček mezi televizními stanicemi Praha TV má velké ambice. Vlastní ji Leoš Pohl, Jaroslav Korytář a Přemysl Svora, kteří předtím založili stejnojmennou společnost. V tuto chvíli vysílají v Regionální síti 4, kterou lze naladit v Praze a ve středních Čechách. Pro ty, kterým by se to nepodařilo nebo na ni nechtějí koukat v televizi, je tu ještě jeden kanál – vysílání Praha TV lze naladit i na internetu a to samozřejmě i na našich stránkách -zde-.

Je otázkou, jak velkou bude mít stanice sledovanost a jak se jí bude dařit. Pro ty, které zajímá dění v místě jejich bydliště, je to ale další dobrá možnost, jak být v obraze.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017