Štěpán Sokol bude na Nově vidět o něco více

Pokud vás zajímá oblast sportu, jistě vám není jméno Štěpán Sokol nijak neznámé. Jedná se o osobu, která je právě na Nově spojena se sportovním vysíláním. Konkrétně potom nejenom v rámci zpravodajství na Nova Sport, jelikož se postupně dostával na televizní obrazovky i v rámci hlavního kanálu, kterým je TV Nova. Pokud sledujete pravidelné televizní zpravodajství, potom víte, že se v něm objevoval stále častěji. Konkrétně můžeme říci, že zde byl viděn v podstatě po celý den. A to z toho důvod, že to byly Ranní sportovní noviny, Polední sportovní novinka také Odpolední sportovní noviny. Právě v těchto třech relacích byl spojený právě s novinkami z dané oblasti.

Nyní i večer

Že se mu na televizních obrazovkách poměrně daří, to jasně dokládá i fakt, že na nich bude vidět ještě o něco častěji. Stále ještě mluvíme o kanále TV Nova, a to konkrétně potom o večerních zprávách. Zde tak doplní současné moderátory a bude uvádět sortovní relaci klasických Televizních novin. To je pro Štěpána Sokola poměrně dobrý kariérní vzestup, jelikož v dobách, kdy začínal, se uchytil jenom v lokálním rádiu. Postupem času ale dokázal své kvality, což znamenalo jeho postup i do několika celostátních rádiových stanic. Stále to však bylo jenom rádio, kde se musel spoléhat výhradně jenom na svůj mluvený projev – nikoliv projev vizuální.

Na Nova Sport stále zůstává

Poměrně rapidní a samozřejmě také pozitivní zlom v jeho kariéře byl spojený s nástupem do Nova Sport, kde se uchytil jako komentátor celé řady přenosů. I když nyní bude k vidění ve všech sportovních relacích na TV Nova, rozhodně to neznamená, že by Štěpán Sokol na Sportu jako takovém končil. Podle posledních informací stále platí to, komentovat sportovní přenosy bude neustále. To je totiž jeho hlavní náplní práce, kterou dle jeho obsazování rozhodně dělá dobře a kvalitně.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017