Televize Relax láká na nový vzhled

Radim Pařízek není ve světě televizí nijak neznámou osobou. Pravděpodobně jako nejznámější počin je televize Relax. Ta má aktuálně za cíl oslovit především ženy, a to jakéhokoliv věku. Mezi základní programovou skladbu patří třeba oddychové zábavné pořady, celá řada soutěží, stejně jako nechybí například i řada romantických seriálů. V tomto směru to vypadá, že se zatím nic konkrétního měnit nebude. Co však prošlo celkovou změnou, to je vzhled samotné grafiky.

Důraz na 3D efekty

Ano, je to především nová televizní grafika, se kterou TV Relax aktuálně přichází. A ta by měla být spojena hlavně s možností, kterou přinášejí 3D efekty. Pokud se podíváme konkrétněji, tak nejvíce patrné je i symbolické logo televize, v podobě písmene X. Stejně tak je ale využit i motiv kulečníkové koule, který pomáhá celý trojrozměrný efekt dotvořit.

Zajímavostí je, že dané grafické zpracování nebylo zadáno žádné externí společnosti, jako tomu bylo v letech, kdy televize Relax začínala, nebo kdy postupem řasu měnila svou image. Tím, kdo za novým grafickým zpracováním stojí nyní, to je osoba známá jako externí spolupracovník televize. Je jím Vladimír Jakše. Právě ten má tedy na svědomí většinu těchto změn, které působí poměrně zajímavým a rozhodně také svěžejším a modernějším dojmem. Jak je patrné, barvou, která dominuje primárně, je především zelená, kombinovaná s fialovou.

Nechybí ani nová hudba

Grafika však není to jediná, co se na Tv Relax změnilo. Došlo také na konkrétní změnu hudebního podkresu, který jednotlivé grafické prvky dotváří. Obojí můžete vidět, stejně jako slyšet ve chvíli, kdy je upozorňováno na zajímavý pořad v rámci vysílání. Jedná se tedy o změnu grafiky, která se týká především konkrétních upoutávek. Jelikož ale TV Relax svou grafiku měnila již postupně několikrát, a to v rámci poměrně krátké doby, nechme se překvapit, jak na tom konkrétní volba bude a jak dlouho vlastně vydrží.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017