TV Active definitivně končí

Televizní stanice Active působila na našem trhu zhruba 2 roky. Během této doby měla jasně nastavené vysílací schéma, a to spojené především s různými soutěžemi o peníze. Ty měly jediný účel, a to nalákat volající, kterým následně byly za hovor strhávány vyšší částky. Vše samozřejmě s jasným uvedením toho, kolik bude daný hovor stát. Přesto se ale některé pořady nelíbili tuzemským regulátorům a tak došlo k tomu, že televize se rozhodla ke kroku, kdy definitivně ukončí svou činnost. To bylo již oficiálně potvrzeno a tak je jasné, že svou televizní a satelitní licenci tento kanál zatím nevyužije.

Možná v budoucnu

Přesto ale nelze definitivně říci, zda se televize pod stejným nebo podobným názvem neobjeví někdy v budoucnu. Nebylo totiž vyloučeno to, že v případě spojení s optimálním obchodním modelem, který by nijak nevadil regulátorům, by se televize mohla na obrazovky vrátit. O tom, zda to bude a kdy to bude, zatím jednají samozřejmě majitelé této televize, společně s manažery a dalšími lidmi v televizi zapojenými. Důležitou cestou pro obnovu je samozřejmě nalezení správného vysílacího formátu, který by měl být logicky také výdělečný. Důležité je však dodat i to, že pokud se tak nestane do jednoho roku od ukončení vysílání, přidělaná licence zanikne a televize tak bude nucena žádat o novou.

Co vadilo na obrazovkách TV Active nejvíce?

Samozřejmě problémy s obsahem měli nejenom regulátoři televizního obsahu, ale také samotní diváci. Ten největší problém byl spojený právě s danými soutěžemi, které měly diváka nalákat k zavolání, ale k přepojení do studia se již nedostal. Dalšími problémovými pořady ale byly i ty, které se týkali esoteriky, tedy především oblasti předpovídání budoucnosti. Zde se objevovali stížnosti spojené hlavně s nekvalitou poskytovaných rad. Nejvíce stížností se ale logicky týkalo cen za hovorné, které byly nastaveny až na 70 či 90 Kč za minutu. To vše dohromady v minulosti televizi přineslo i nemalé pokuty, přesahující milion korun.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017