TV Barrandov oživila Nikdo není dokonalý

Mnoho let byl pořad Nikdo není dokonalý neodmyslitelnou součástí televizního vysílání a našel si nespočet věrných diváků, kteří se těšili na vtipy Jiřího Krampola, zajímavé hosty i fatální neznalost českého národa. A teď se mohou těšit zase.

Na TV Barrandov je od soboty 20. září k vidění trochu pozměněná varianta této show, která nese název Nikdo není perfektní a je inspirována slovenským vzorem Aj múdry schybí. S pořadem, který až donedávna vysílala FTV Prima, má mnoho společného. Jde opět o koncept, kdy se moderátor s kamerou ptá na ulici náhodných kolemjdoucích na relativně jednoduché vědomostní otázky a oni mají odpovědět. A často jsou to perly.

S Hezuckým a Janků

I když formát zůstal podobný, vše ostatní je jinak. Jiří Krampol už se zde nebude objevovat, ale pořadem naopak bude provázet moderátorská dvojice – tu tvoří Patrik Hezucký, kterého znají posluchači rádiové stanice Evropa 2, a sekundovat mu bude Heidi Janků, která uvádí i pořad Intim na TV Barrandov. Zvát si budou vždy dvojici zajímavých hostů, kteří budou bavit diváky svými historkami a vtipy a spolu s nimi se budou podivovat nad (ne)znalostí národa.

V sobotu od osmi

Premiérový díl se na TV Barrandov objevil minulou sobotu od 20:10 hodin. Hosty již zmiňované dvojice byla jiná sehraná dvojka, a to Josef Alois Náhlovský a Josef Mladý. Ty už diváci znají z mnoha jejich scének a vystoupení, takže ani tentokrát nebyla o zábavu nouze a oba pánové se stali hvězdami večera. A i když bylo na moderátorech znát, že jsou trochu nervózní, prvním dílem nakonec hravě probruslili. A jestli podobně svižné, hravé a lehké budou i další díly, jistě si získají své věrné diváky, kteří nebudou chtít propást jediný díl. A komu pořád schází Jiří Krampol, ten může přeladit na jeho poměrně nový pořad Krampovoloviny na TV Relax.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017