TV Nova má nové znělky

Sice není nový rok a ani nevznikla nová televize, ale stanice se přesto vždy s příchodem podzimu snaží přinést divákům něco nového – něco, co jim je ještě víc přiblíží. A nemusí jít jen o seriály a filmy. TV Nova se třeba rozhodla změnit své dosavadní znělky.

Každá televizní stanice má své vlastní, originální znělky, jež se ve vysílání průběžně objevují a doprovázejí většinou každý reklamní blok. A diváci už je znají – stačí je zaslechnout a hned si danou skladbičku spojíme s určitou stanicí. Proto by se zdálo logické, že televize si nechá vytvořit jednu znělku a bude ji používat navždy. Ale není tomu tak, znělky se průběžně obnovují – a TV Nova po tomto kroku sáhla právě nyní.

14 znělek

Stanice dříve divákům pouštěla krátké klipy a znělky ze sady, jíž nazvala „Dívejte se a objevujte“. Tu už ale na obrazovkách neuvidíme a ani neuslyšíme. Od 31. srpna ji nahradila nová sada 14 znělek, které se budou ve vysílání objevovat postupně během celého podzimu. Stanice novinky představila v podvečer, a to rovnou během Televizních novin, aby diváci hmed věděli, oč se jedná. Nejde přitom jen o jakési krátké skladbičky, znělky mají stopáž vždy pět vteřin a kromě podkreslení hudbou se v nich objevují i slavné tváře téhle televizní stanice.

Známé tváře

Chybět tam proto nemůže populární moderátorská dvojice z televizních novin Lucie Borhyová a Rey Koranteng, ale objeví se i páry z právě vysílaných seriálů. I během reklam tak na diváky budou vykukovat Zlata Adamovská a Petr Rychlý jako zástupci postav z Ordinace v Růžové zahradě, Iva Janžurová s Josefem Dvořákem z Doktorů z Počátků či Dana Syslová a Rudolf Hrušínský jako postavy z Ulice.

Ostatně, nejde o jediné změny, které letos Nova v této oblasti provedla. Už v březnu se změnilo studio zpravodajských Televizních novin a s ním i logo, grafika a taktéž znělka této relace.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017