TV Nova plánuje uvést novou soutěž

Tuzemská největší komerční televize, tedy TV Nova se plánuje vydat další cestou. Už to nejsou jenom různé seriály, které dnes tvoří většinu vysílacího času této stanice. Jelikož v minulosti to byly hlavně oblíbené soutěžní pořady, chce televize na tento úspěch navázat a plánuje tak přijít s celou řadou novinek, které by se právě samotných soutěží týkaly. A jedna taková už má svůj název, ale i vysílací čas. Půjde o soutěž, která nese název Co na to Češi a bude se jednat o formát, který bude vysílaná každý všední den, a to v odpoledních hodinách.

Termín vysílání se blíží

Pokud jste zvědaví, co tato konkrétní soutěž vám jako televizním divákům dokáže přinést, potom můžeme říci, že rozhodně budete pozitivně překvapeni. A to hlavně z toho důvodu, že termín odvysílání prvního dílu je naplánován na datum 21.3. Již je znám také vysílací čas, kdy bude soutěž Co na to Češi na televizních obrazovkách k vidění. Jak jsme již zmínili, půjde o vysílání výhradně v rámci všedních dní. Tím konkrétním vysílacím časem bude následně čas 17:30.

Pokud TV Nova v tomto čase sledujete pravidelně, potom víte, že jde o vysílací čas, kdy je aktuálně do programového schématu zasazený seriál Mentalista. Ten by však měl být stáhnut. Následující ulice, která začíná v 18:25, samozřejmě bude pokračovat i nadále. V tomto směru nemusíte mít strach.

O co půjde?

Kdy soutěž sledovat, to již víte. Také je důležité říci, co vlastně soutěž Co na to Češi dokáže přinést. V principu půjde o soutěž dvou pětičlenných týmů. Ty budou mít za úkol odhadnout odpovědi na jednoduché otázky z běžného života. Ty budou pokládání stočlenné veřejnosti a daný tým má tak za úkol uhádnout to, jaké odpovědi byly nejvíce zastoupené. Ten tým, který bude mít v rámci svých konkrétních typů lepší úspěšnost, ten samozřejmě vyhrává danou soutěž. A o co se hraje? Jak jinak než o peníze.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017