TV Nova výrazně zvýšila svůj současný zisk

Kdo je jedničkou na poli tuzemských komerčních televizí? Ano, je to právě TV Nova, která aktuálně ukazuje, že tuto pozici dokáže dlouhodobě držet. Jde jí to hlavně díky osvědčeným pořadům, které jsou hlavním klíčem k úspěchu. A to, že je televize jasnou jedničkou se také podepisuje na tom, že se jí daří i ve finančním segmentu. Tedy v oblasti jejich zisků. Zajímá vás, jak se televizi daří? Musíme říci, že velmi dobře, jelikož její zisk byl opět vyšší, než v loňském roce. Aktuálně jsou k dispozici první čísla, která ukazují jasnou a důležitou věc. Zisk stoupl, a to na číslo, které činilo necelých 300 milionů korun. Konkrétně tedy 297 milionů korun českých. Jde o zisk, který je již čistý. Důvodem růstu zisku je pochopitelně i stoupající obraz, který se meziročně zvýšil zhruba o čtyři procenta. I toto číslo známe a můžeme vám ho říci. Aktuálně obrat společnosti TV Nova činil 4,65 miliardy korun českých.

Dominuje především reklama

Co mělo a stále má na zisky největší možný vliv? Rozhodně to nebude jakýmkoliv překvapením, jelikož se zcela pochopitelně nejedná o nic jiného,m než o reklamu. Právě její objem se v loňském roce opět zvýšil, a to na téměř 3,7 miliard korun českých. Zde mluvíme o reklamě, která je spojena s televizním vysíláním. Jinak ale Nova prodává reklamu třeba i na internetu, kde se však získalo zhruba jenom 144 milionů korun českých.

Lákají hlavně novinky

Důvodem takového stavu je mimo jiné také to, že televize stále láká na zajímavé novinky, které jsou spojeny se zájmem samotných diváků. Pokud jde o úspěšné pořady, tak nesmíme opomíjet ten s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Když se podíváme na internet, tak zde jasně dominuje třeba nová aplikace TN.cz. A co další novinky? Je to třeba hybridní televize HbbTV, nebo i to, že vznikla stanice Nova International, která je určená divákům nikoliv u nás, ale na Slovensku.

Aktuálně v tv světě
Detektivky jasně vedou a jasně táhnou. To Česká televize ví a tak se tímto tématem zabývá stále více. co aktuálně ..
23.11.2017
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017