TV Óčko připravilo pořad o luxusu

Milovníci hudby a hudebních klipů se dočkají zpestření. TV Óčko se rozhodlo začít vysílat zbrusu nový pořad, který bude jen a jen o světě luxusu a o nákladných výrobcích, které můžeme sehnat v Česku, a nebo třeba jen v zahraniční. Moderovat ho bude Kateřina Kristelová.

Kdo by nesnil o životě v bohatství a luxusu, o nákladných dárečcích, předražených mobilech, diamantech a nákupech ve světových buticích? Ale jsou takovéhle sny možné i v České republice nebo si je mohou splnit jen světoví milionáři a známé celebrity? A co všechno je vůbec možné si pořídit, za kolik a kde to nejlépe sehnat? O tom všem bude pořad nazvaný příhodně Ve vatě.

Srovnání a detaily

Ve vatě budeme moci sledovat každý pátek večer, a to konkrétně od 21:20 hodin. Půjde o jakýsi magazín, který se na obrazovkách bude objevovat každý týden a potrvá vždy 20 minut. Nebude jen ukazovat luxusní věci, ale bude se je snažit i srovnávat a ukazovat jejich dostupnost, možnosti a využití u nás i ve světě. A rozhodně nepůjde jen o drahé oblečení a šperky – tvůrci zabrousí do všech možných odvětví lidské činnosti a budou se snažit podrobně vše prozkoumat a představit divákům.

Kristelová ve svém živlu

Moderátorkou pořadu je Kateřina Kristelová, jíž si diváci mohou pamatovat jako moderátorku českého předkola hudební soutěže Eurosong nebo z pořadu Souboj hitů, který uváděla. A pánům možná utkvěla v paměti díky odvážným fotografiím, které nafotila pro časopisy Maxim a Playboy. V minulosti ovšem působila i na TV Óčko, kam se nyní po pětileté pauze vrací. A jak sama říká, tenhle pořad je její vysněnou prací, a tak se podílí i na jeho samotné tvorbě a výběru materiálů. I ji totiž tato oblast zajímá a sama se k tak úchvatným věcem, jaké hodlá divákům představovat, často jen těžko dostane – a tak je okusí alespoň v roli moderátorky. Jak uspěje, na to si teprve musíme počkat.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017