TV Prima chystá nový seriál

Ačkoliv se pomalu ale jistě blíží letní období, které na nové seriály a filmy není příliš bohaté, rozhodně to neznamená, že by snad tuzemské televize jakkoliv zaháleli. Skvělou ukázkou může být TV Prima, která aktuálně chystá zcela nový pořad, který nese název VIP vraždy. Nutno říci, že tento název je zatím pouze názvem pracovním a tak stále není jisté, zda takto zůstane, nebo dojde k jeho obměně.

Čekají známé tváře

Hlavní postavy v seriálu by měly být hned dvě, a to v první řadě mladý detektiv, konkrétně potom Patrik Děrgel, který ho bude hrát. Mnohem zajímavější postavou by však měla být hlavně mladá zvídavá spisovatelka, která se bude o vraždy a samozřejmě jejich vyšetřování výrazně zajímat, a to s ohledem na svou profesy. To nejzajímavější, co se právě této postavy týká, je to, že jí bude hrát Soňa Norisová. Tedy přesně stejná herečka, kterou aktuálně potkáváme na TV Nova, a to v taktéž kriminálním seriálu, který nese název Policie Modrava. A jelikož je poměrně úspěšný, dá se očekávat, že hlavní hrdinka přitáhne diváky i na Primu.

Zcela jiný koncept krimi seriálů

Prima samozřejmě chce být unikátnější a tak nemá v plánu brát si jakýkoliv příklad ze současných tuzemských kriminálních seriálů. Naopak chce cílit na klasiku detektivního žánru, kterým se proslavila třeba Agatha Christie. Konkrétní příběhy by tedy měly přinášet jak jistou dávku napětí, tak samozřejmě i onen důležitý detektivní styl, který k vyšetřování každého zločinu patří.

Zajímavou osobou, která s tímto seriálem také souvisí, je jistě producentka, kterou je Kateřina Bártů. Ta je podepsána především pod seriály Rodinná pouta či Velmi křehké vztahy a tak je otázkou, nakolik si dokáže poradit s tímto poměrně unikátním a v mnohém zcela jiným žánrem. Jelikož má ale TV Prima se seriálem velké plány a chce převálcovat konkurenční stanici, dá se očekávat, že se vše povede.

Aktuálně v tv světě
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017
Jak jsme vás již informovali, nebude to jenom veřejnoprávní televize, která se bude primárně snažit o to, aby mohla ..
17.10.2017