Tv Program Prima Zoom na týden dopředu

>> Přejít na tv program všech stanic >>

Předchozí den
Následující den




Dnes
Zítra
Neděle
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek

06:25 – Poslední ráje (12)

Dokumentární, SRN, 2009

07:25 – Vojenská technika (1)

Dokumentární, USA, 2012

08:25 – Bitva o Británii s Ewanem McGregorem (2/2)

Dokumentární, GB, 2010

09:25 – Dinosauři v Británii (1/2)

Dokumentární, GB, 2015

10:30 – Nelítostné války hmyzu II (5)

Dokumentární, USA, 2012

11:25 – Příběh života a smrti

Dokumentární, GB, USA, SRN, 2011

06:20 – Akvária na míru III (11)

Reality, Dokumentární, USA, 2012

07:10 – Yetti: Poslední záhada (2/2)

Dokumentární, USA, 2016

08:25 – Odhalení: Mimozemské spisy IV (15)

Dokumentární, USA, 2015

08:50 – Odhalení: Mimozemské spisy IV (16)

Dokumentární, USA, 2015

09:10 – Nespoutaná Brazílie (1)

Dokumentární, KANADA, BRAZÍLIE, 2016

10:10 – Neznámé krajiny (3)

Dokumentární, KANADA, 2015

11:15 – Vojenská technika (12)

Dokumentární, USA, 2012

06:00 – Tajemství velké migrace (1)

Dokumentární, USA, GB, 2016

07:00 – Osmané proti křesťanům: Boj o Evropu (2)

Dokumentární, GB, 2016

08:10 – Jak se stavěla starověká města (2)

Dokumentární, GB, 2015

09:30 – Podmořské poklady Nového Zélandu II (1)

Dokumentární, NOVÝ ZÉLAND, 2016

10:30 – Půvab Botnického moře (2)

Dokumentární, FINSKO, 2015

11:40 – Vetřelci dávnověku VII (1)

Dokumentární, USA, 2014

06:10 – Boj o Le Mans (2/2)

Drama, Dokumentární, GB, 2014

07:25 – Rafale: Přísně tajný letoun

Dokumentární, FRANCIE, 2016

08:45 – Nejdrsnější stroje (3)

Dokumentární, GB, 2012

09:45 – Rodina velkých koček (1)

Dokumentární, GB, 2015

10:45 – Vládci divočiny

Dokumentární, SRN, 2014

11:50 – Ztracené královny Egypta

Dokumentární, GB, 2014

06:00 – Bombajská železnice (3)

Dokumentární, GB, 2015

07:10 – Neobjasněné případy NASA (4)

Dokumentární, USA, 2014

08:10 – Jak funguje vesmír III (4)

Dokumentární, USA, 2012

09:10 – Umění přežít (4)

Dokumentární, USA, 2015

10:10 – Bábušky z Černobylu

Dokumentární, USA, 2015

11:25 – Vědecky prověřeno II (19)

Dokumentární, USA, 2014

11:55 – Vědecky prověřeno II (20)

Dokumentární, USA, 2014

06:00 – Veterinář z Yorkshiru (2)

Dokumentární, GB, 2015

06:55 – V2: Nacistická raketa

Dokumentární, SRN, 2015

08:00 – Zkáza Britanniku

Dokumentární, USA, 2016

09:15 – Dva na cestě (10)

Dokumentární, KANADA, 2009

10:15 – S kuchařem na cestách (9)

Dokumentární, AUSTRÁLIE, 2013

11:15 – Tajemství vesmíru III (3)

Dokumentární, USA, 2008

06:00 – Putování s dinosaury (6)

Dokumentární, GB, SRN, 1999

06:35 – Nelítostné války hmyzu I (3)

Dokumentární, USA, 2011

07:40 – Vteřiny od kolize (5)

Dokumentární, GB, 2011

08:50 – Na lovu tornád (5)

Dokumentární, KANADA, 2014

09:20 – Na lovu tornád (6)

Dokumentární, KANADA, 2014

09:50 – Má pekelná kočka IV (16)

Dokumentární, USA, 2012

10:45 – Veterinář z Yorkshiru II (7)

Dokumentární, GB, 2016

11:45 – Poslední tajemství Třetí říše (3)

Dokumentární, SRN, 2011

Dnes – 12:00
Zítra – 12:00
Neděle – 12:00
Pondělí – 12:00
Úterý – 12:00
Středa – 12:00
Čtvrtek – 12:00

13:45 – Mazlíčci z divočiny (2)

Dokumentární, FRANCIE, 2016

14:55 – Veterinář z Yorkshiru III (5)

Dokumentární, GB, 2017

15:55 – Ruská revoluce v barvě (1)

Dokumentární, GB, 2004

12:15 – Vzdušní válečníci I (3)

Dokumentární, USA, 2014

13:30 – Zázračné lesy

Dokumentární, SRN, 2015

14:40 – Neprobádaná Amazonie

Dokumentární, GB, 2015

15:55 – Ross Kemp: Extrémní svět (1)

Dokumentární, GB, 2016

12:25 – Tajná společenstva (2)

Dokumentární, GB, 2016

13:30 – Na cestě Tichomořím (7)

Dokumentární, ŠPANĚLSKO, 2016

14:35 – Neznámé krajiny II (5)

Dokumentární, KANADA, 2016

15:35 – Druhá světová válka: Cena říše (11)

Dokumentární, GB, 2015

13:05 – Divy Velké Británie (5)

Dokumentární, GB, 2014

14:05 – Na lovu s kladivounem

Dokumentární, USA, 2015

15:15 – Akvária na míru IV (10)

Dokumentární, USA, 2013

12:25 – Amazonský kód

Dokumentární, FRANCIE, 2012

13:30 – Zvířata, která psala dějiny (2)

Dokumentární, SRN, AUSTRÁLIE, 2016

14:45 – Smrtící instinkty (1)

Dokumentární, USA, 2015

15:45 – Tajemství starého Řecka (3)

Dokumentární, USA, 2016

12:20 – Sopky v přímém přenosu (4)

Dokumentární, GB, 2012

13:30 – Dobytí Marsu (3)

Dokumentární, USA, 2016

14:35 – Lotyšská výprava s Guyem Martinem

Dokumentární, GB, 2014

15:45 – Svět budoucnosti (6)

Dokumentární, FRANCIE, 2016

12:50 – Tajné dějiny velkých katastrof (1)

Dokumentární, USA, 2016

13:55 – Anthony Bourdain: Neznámé končiny II (5)

Dokumentární, USA, 2014

14:50 – Úžasná Albánie (1)

Dokumentární, SRN, 2015

15:50 – Vesmírní inženýři (2)

Dokumentární, GB, 2017

Dnes – 16:00
Zítra – 16:00
Neděle – 16:00
Pondělí – 16:00
Úterý – 16:00
Středa – 16:00
Čtvrtek – 16:00

16:55 – Americká 80. léta (6)

Dokumentární, USA, 2015

17:55 – Rodina velkých koček (1)

Dokumentární, GB, 2015

18:55 – Vládci divočiny

Dokumentární, SRN, 2014

16:55 – Kdo uspěje? I (3)

Dokumentární, USA, 2010

17:55 – Umění přežít (4)

Dokumentární, USA, 2015

18:55 – Bábušky z Černobylu

Dokumentární, USA, 2015

16:50 – Ruská vojenská technika (1)

Dokumentární, RUSKO, 2012

17:20 – Ruská vojenská technika (2)

Dokumentární, RUSKO, 2012

17:55 – Dva na cestě (10)

Dokumentární, KANADA, 2009

18:55 – S kuchařem na cestách (9)

Dokumentární, AUSTRÁLIE, 2013

16:15 – Vetřelci dávnověku VII (12)

Dokumentární, USA, 2014

17:05 – Po stopách duchů X (7)

Dokumentární, USA, 2016

18:10 – Má pekelná kočka IV (16)

Dokumentární, USA, 2012

19:00 – Veterinář z Yorkshiru II (7)

Dokumentární, GB, 2016

16:45 – Géniové novověku (3)

Dokumentární, GB, 2016

18:00 – Dinosauři v Británii (2/2)

Dokumentární, GB, 2015

19:00 – Nelítostné války hmyzu II (6)

Dokumentární, USA, 2012

16:55 – Jak fungují města (3)

Dokumentární, GB, 2013

18:00 – Nespoutaná Brazílie (2)

Dokumentární, KANADA, BRAZÍLIE, 2016

19:00 – Neznámé krajiny (4)

Dokumentární, KANADA, 2015

16:50 – Vesmírné deníky (11)

Dokumentární, RUSKO, 2016

17:20 – Vesmírné deníky (12)

Dokumentární, RUSKO, 2016

17:55 – Podmořské poklady Nového Zélandu II (2)

Dokumentární, NOVÝ ZÉLAND, 2016

18:55 – Půvab Botnického moře (3)

Dokumentární, FINSKO, 2015

Dnes – 20:00
Zítra – 20:00
Neděle – 20:00
Pondělí – 20:00
Úterý – 20:00
Středa – 20:00
Čtvrtek – 20:00

20:00 – Na lovu s kladivounem

Dokumentární, USA, 2015

21:10 – Akvária na míru IV (10)

Dokumentární, USA, 2013

22:10 – Vetřelci dávnověku VII (12)

Dokumentární, USA, 2014

22:55 – Po stopách duchů X (7)

Dokumentární, USA, 2016

23:55 – Ztracené královny Egypta

Dokumentární, GB, 2014

01:10 – Divy Velké Británie (5)

Dokumentární, GB, 2014

02:10 – Bear Grylls: Muž vs. divočina (8)

Dobrodružný, Reality, Dokumentární, USA, GB, 2010

03:10 – Boj o Le Mans (2/2)

Drama, Dokumentární, GB, 2014

04:10 – Rafale: Přísně tajný letoun

Dokumentární, FRANCIE, 2016

05:05 – Nejdrsnější stroje (3)

Dokumentární, GB, 2012

20:00 – Zvířata, která psala dějiny (2)

Dokumentární, SRN, AUSTRÁLIE, 2016

21:05 – Smrtící instinkty (1)

Dokumentární, USA, 2015

22:05 – Tajemství starého Řecka (3)

Dokumentární, USA, 2016

23:00 – Géniové novověku (3)

Dokumentární, GB, 2016

00:25 – Vědecky prověřeno II (19)

Dokumentární, USA, 2014

00:55 – Vědecky prověřeno II (20)

Dokumentární, USA, 2014

01:15 – Amazonský kód

Dokumentární, FRANCIE, 2012

02:30 – Anthony Bourdain: Neznámé končiny (7)

Dokumentární, USA, 2013

03:20 – Bombajská železnice (3)

Dokumentární, GB, 2015

04:20 – Neobjasněné případy NASA (4)

Dokumentární, USA, 2014

05:05 – Jak funguje vesmír III (4)

Dokumentární, USA, 2012

20:00 – Dobytí Marsu (3)

Dokumentární, USA, 2016

21:00 – Lotyšská výprava s Guyem Martinem

Dokumentární, GB, 2014

22:05 – Svět budoucnosti (6)

Dokumentární, FRANCIE, 2016

23:20 – Jak fungují města (3)

Dokumentární, GB, 2013

00:15 – Tajemství vesmíru III (3)

Dokumentární, USA, 2008

01:15 – Sopky v přímém přenosu (4)

Dokumentární, GB, 2012

02:35 – Má pekelná kočka IV (5)

Dokumentární, USA, 2012

03:20 – Veterinář z Yorkshiru (2)

Dokumentární, GB, 2015

04:05 – V2: Nacistická raketa

Dokumentární, SRN, 2015

05:00 – Bear Grylls: Muž vs. divočina (8)

Dobrodružný, Reality, Dokumentární, USA, GB, 2010

20:00 – Anthony Bourdain: Neznámé končiny II (5)

Dokumentární, USA, 2014

20:55 – Úžasná Albánie (1)

Dokumentární, SRN, 2015

21:55 – Vesmírní inženýři (2)

Dokumentární, GB, 2017

23:05 – Vesmírné deníky (11)

Dokumentární, RUSKO, 2016

23:35 – Vesmírné deníky (12)

Dokumentární, RUSKO, 2016

00:00 – Poslední tajemství Třetí říše (3)

Dokumentární, SRN, 2011

01:05 – Tajné dějiny velkých katastrof (1)

Dokumentární, USA, 2016

02:15 – Putování s dinosaury (5)

Dokumentární, GB, SRN, 1999

02:55 – Putování s dinosaury (6)

Dokumentární, GB, SRN, 1999

03:25 – Nelítostné války hmyzu I (3)

Dokumentární, USA, 2011

04:15 – Vteřiny od kolize (5)

Dokumentární, GB, 2011

05:00 – Na lovu tornád (5)

Dokumentární, KANADA, 2014

05:25 – Na lovu tornád (6)

Dokumentární, KANADA, 2014

20:00 – Ruská revoluce v barvě (2)

Dokumentární, GB, 2004

21:00 – Americká 80. léta (7)

Dokumentární, USA, 2015

22:00 – Mazlíčci z divočiny (3)

Dokumentární, FRANCIE, 2016

23:15 – Veterinář z Yorkshiru III (6)

Dokumentární, GB, 2017

00:05 – Temná stránka lodní dopravy

Dokumentární, ŠPANĚLSKO, FRANCIE, 2016

01:10 – Škola Královského námořnictva (1)

Dokumentární, GB, 2016

02:15 – Krásy divokého Izraele (2)

Dokumentární, KANADA, IZRAEL, USA, 2016

03:15 – Poslední ráje (13)

Dokumentární, SRN, 2009

04:00 – Vojenská technika (2)

Dokumentární, USA, 2012

04:45 – Muži v bombardérech s Ewanem McGregorem (1/2)

Dokumentární, GB, 2012

20:00 – Poslední evropští nomádi

Dokumentární, RAKOUSKO, 2016

21:05 – Divoký Gibraltar

Dokumentární, ŠPANĚLSKO, 2013

22:20 – Ross Kemp: Extrémní svět (2)

Dokumentární, GB, 2016

23:20 – Kdo uspěje? I (4)

Dokumentární, USA, 2010

00:10 – Druhá světová válka: Cena říše (1)

Dokumentární, GB, 2015

01:15 – Vzdušní válečníci II (1)

Dokumentární, USA, 2014

02:30 – Tanec s delfíny

Dokumentární, FRANCIE, 2015

03:30 – Akvária na míru III (12)

Reality, Dokumentární, USA, 2012

04:10 – Franklinovy ztracené lodě (1/2)

Dokumentární, GB, 2015

05:05 – Odhalení: Mimozemské spisy IV (17)

Dokumentární, USA, 2015

05:25 – Odhalení: Mimozemské spisy IV (18)

Dokumentární, USA, 2015

20:00 – Druhá světová válka: Cena říše (12)

Dokumentární, GB, 2015

21:10 – Ruská vojenská technika (3)

Dokumentární, RUSKO, 2012

21:45 – Ruská vojenská technika (4)

Dokumentární, RUSKO, 2012

22:10 – Na cestě Tichomořím (8)

Dokumentární, ŠPANĚLSKO, 2016

23:25 – Neznámé krajiny II (6)

Dokumentární, USA, KANADA, 2016

00:25 – Vetřelci dávnověku VII (2)

Dokumentární, USA, 2014

01:15 – Tajná společenstva (3)

Dokumentární, GB, 2016

02:15 – Ve stopě predátora (2)

ČR, 2017

03:20 – Tajemství velké migrace (2)

Dokumentární, USA, GB, 2016

04:05 – Osmané proti křesťanům: Boj o Evropu (3)

Dokumentární, GB, 2016

05:00 – Podzemím Británie (1)

Dokumentární, GB, 2014