Unikátní reality show můžeme vidět na ČT

Různé reality show dnes milují lidé po celém světě. A tak není divu, že se řada z nich objevuje i u nás. Pokud si myslíte, že v tomto ohledu znáte skutečně vše, jste na omylu. Je třeba se totiž podívat na to, co přináší Česká televize. Ta totiž nabídne unikátní pohled do naší minulosti, a to prostřednictvím reality show s názvem Dovolená v protektorátu. Již nyní probíhají na televizních obrazovkách upoutávky na tento unikátní pořad, který bude poprvé k vidění v sobotu, 23. května. Další epizody budou samozřejmě následovat a celkem je jich natočených 8. Ačkoliv se to zdá málo, měla by daná show splnit očekávání i náročnějšího diváka.

Zpátky do období 1939 až 1945

Právě to jsou roky, do kterých je umístěna rodina Lustykových-Dočekalových. Jedná se o běžnou tuzemskou rodinu, která reagovala na výzvu ČT a která samozřejmě vyhrála také casting právě na tento pořad. Tato rodina se tak ocitne na opuštěném venkovském statku, kde vše vypadá, jako by se vrátili i zpět v čase. Tomu samozřejmě odpovídá i dobové oblečení a vše, co bylo v této době k dispozici. Na tomto statku je poté čeká život po dobu 2 měsíců. A jak dokládají samotné upoutávky, rozhodně se nejedná o pobyt příjemný, jelikož ČT připravila i několik nástrah, kterým museli lidé v dané době také čelit – třeba Gestapo a udavači.

Co rodinu čeká?

Jednoduše život, který v protektorátu byl. Jídlo je možné zajistit pouze pomocí potravinových lístků, řada vyhlášek a zákonů, stejně jako nutnost být na pozoru před ostatními. Samozřejmě do děje se zapojí i řada dalších postav z řad komparzistů, kteří mají za cíl samotný historický dojem ještě umožnit. Tím se tak show Dovolená v protektorátu může stát nejenom zajímavou zábavou, ale i důležitým okénkem do dob dávno minulých. Přiblíží tak významné období naší historie, na které možná mnozí z nás pomalu ale jistě zapomínají.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017