Vinaři stále nabízejí zajímavé výhry pro diváky

Televize Prima boduje v nedělním vysílacím čase se seriálem Vinaři. Aby ještě více přitáhla diváky k obrazovkám, připravuje soutěže.

Nabitý děj

Poslední, čtvrtý díl vysílaný v neděli 20.9.2015 ve 20.15 nabídl nejenom zajímavý děj, kdy se farář Tomica snaží zaplnit místní kostel, který při mších bohužel zůstává prázdný. Dostane proto radu, aby zde uspořádal koncerty metalové kapely. Hraní přímo v kostele by spolehlivě přitáhlo lidi přímo do svatostánku. Za Karasem, který celou kapelu vede, sem totiž spolehlivě dorazí všechny ženy ze Strdína a nejenom odsud. Jako magnet přitáhne holky z okolí. Jenže Tomica na zkoušce kapely zjistí, že hraje písně se satanistickou tematikou. Proto dospěje k názoru, že takhle asi lidi do kostela nedostane. Pavlíček sice vládne na vinohradu, ale Moravákům za jejich pomoc nabídne dobrou odměnu: klobásky i dobré vínko.  Co zajímavého se chystá nyní, na to si počkejte do 27.9.2015 ve 20.15 hodin.

Zajímavé ceny

Co je ale velmi důležité, stále pokračují soutěže, díky kterým mohou diváci seriálu vyhrávat velice zajímavé ceny. Dělo se tak v prvních třech dílech a čtvrtý proto nebyl výjimkou. Soutěžní otázky budou pokračovat i nadále. Ten, kdo odpoví nejrychleji, se může těšit na karton opravdu kvalitního vína. Sympatické je, že Prima zvolila skutečně tematickou cenu, takže milovníci kvalitního vinného moku se mohou těšit na posezení s rodinou či přáteli při sklence. Zkrátka ale nepřijdou ani ti, kteří se při odpovídání do soutěže o malou chviličku zdrží. Pro ty, kteří odpoví v pořadí jako druzí až desátí, čeká účast na natáčení seriálu. Na vlastní kůži tak budou moci nahlédnout do zákulisí vzniku seriálu a setkat se se svými oblíbenými hrdiny.  Na zajímavou výhru se ale mohou těšit i ti, kteří se ukážou na 11.-20.místě. Obdrží DVD s díly první řady seriálu Vinaři a navíc ještě CD skupiny Chinaski s podpisy jejích členů.

Aktuálně v tv světě
Vánoční svátky jsou obvykle spojeny s pohádkami. Pokud pomineme koncept, který má Prima Cool, tak se toho většina ..
21.11.2017
Pokud by měl být sestavený žebříček tuzemských komerčních televizí, je celkem jasné, kdo bude na jeho vrcholu. Půjde ..
16.11.2017
Méně než dva měsíce zbývají do Vánoc. Je tedy jasné, že tuzemské televize budou pomalu ale jistě začínat ..
14.11.2017
HD vysílání se už pomalu ale jistě stává standardem. Pokud jde o běžný volně šiřitelný příjem, tak zde musíme ..
09.11.2017
První řada byla velmi úspěšná, a proto se Česká televize rozhodla, že natočí i řadu druhou. A i o té je možné ..
08.11.2017
I když TV Nova v poslední době přišla s celou řadou kriminálek, je třeba jasně říci, že je zde jeden vítěz, se ..
05.11.2017
Volby jsou definitivně za námi, což znamená jediná. Můžeme řešit výsledky, ale jelikož jste na webu, který se věnuje ..
31.10.2017
Kdo miluje rockovou hudbu, nemusí ji nutně poslouchat jenom po internetu, stejně jako nemusí jenom ladit rádio. Stejně jako ..
26.10.2017
Pokud se podíváme do historie tohoto konkrétního kanálu, tak musíme jasně a objektivně říci, že se jedná o druhý ..
24.10.2017
Již se stala poměrně jasnou stálicí na poli televizní zábavy. Řeč je o Tuty TV, která je kanálem, kterýž je ..
22.10.2017