14.7. bude na Nově vysílán dokumentární film Karel Speciál

Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová Špátová, která také režírovala film Karel nebo Oko nad Prahou.

Tento dokumentární film je zaměřený na zesnulého zpěváka Karla Gotta. Karel Gott byl také herec a malíř.

Dokumentární film je pojat z osobního života zpěváka. Jsou zde zobrazeny jeho vztahy s jeho nejbližšími, což jsou jeho čtyři dcery ( Charlotte, Lucie, Nelly a Dominika) a jeho manželka Ivana Gottová.

Je zde vidět jaké měl Karel pocity, když sledoval své dcery růst, čím si procházel každý den. Co ho naplňovalo a naopak co mu ubíralo na síle. Jak moc ho jeho manželka podporovala a chápala v tom co dělá.

Je zde velmi silně a dojemně zachyceno Karlovo onemocnění, jak je na pokraji sil, ale zvládne se proměnit zpět na slavného zpěváka, který si užívá obdiv svých fanynek.

Jsou zde zachyceni také Karlovi přátele, setkává se zde s se šéfem vydavatelství Polydor v Hamburku, kam ho jede navštívit.

Ve filmu můžete vidět i co Karel obdivoval, jako například obrázky Josefa Lady. Také můžete vidět co ho dokázalo vytočit, jako třeba dopsané fixy při podepisování svých fotografií.

Je zde krásně zobrazen soukromý život slavného zpěváka. Je vidět, že byl člověk jako my a měl i stejné problémy a radosti jako máme my. Tento dokument je krásná památka na našeho zpěváka, který patřil k nejlepším a nejznámějším.

Dokument můžete již teď shlédnout na Voyo. Nebo se bude také opakovat 16.7. ve 13:40.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022