25. října odstartuje nový kanál Prima Show pro mladé ženy

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude vystupovat pod názvem Prima Show. Svým zaměřením bude cílit na mladé divačky. Stanice Prima Show byla představena na úterní tiskové konferenci, kde i kromě jiných informací zazněl datum ostrého vstupu. Ten je naplánovaný na 25. října tohoto roku.

Zábava a reality show

Nově navržený formát televizního vysílání skvěle vyplní chybějící prostor rozsáhlé nabídky stanic společnosti Prima. Pro tentokrát se lze těšit na nepřetržitou porci zábavy, o kterou se postarají zábavné pořady a reality show.

Ke konci tohoto měsíce se kanál objeví v celoplošném terestrickém multiplexu DVB-T2 a rovněž v nabídkách operátorů – IPTV, kabel, satelit.

Stanice pro mladé ženy

Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer potvrzuje, že půjde o kanál s unikátním programem. Svou tématičnosti cílí především na ženy a dívky ve věku od 15 – 45 let. Nový přírůstek k již zavedeným televizním kanálům skupiny Prima chce oslovit především mladé ženy se zájmem o reality žánr.

V rámci konkurenčního boje nemá takový kanál mezi tuzemskými stanicemi protivníka. Generální ředitel označuje nový projekt za velice ambiciózní a věří v pozitivní ohlas napříč cílenou skupinou divaček.

Druhý kanál jen pro ženy

Skupina Prima se 25. října rozšíří již o druhý kanál věnovaný ženám. Prima Show tak svým atraktivním zaměřením posílí oblast vysílání, které je určené primárně pro mladší dívky a ženy. Stávající program Prima Love je oproti Prima Show spíše pro ženy vyzrálejšího věku, takže spuštění programové nabídky pro mladší ženy bylo otázkou času.

Obsah bude tvořený z nakoupeného materiálu, tak i pořady z vlastní produkce. Mezi akvizičními pořady nalezneme například Krásky a šprti, Ostrov pokušení nebo americkou verzi Výměny manželek. Těšit se můžete i na pořady o 100 % hezčí, Slunce sex a rodiče v patách či Mistři šokujících proměn.

Z vlastní tvorby se pak objeví lokalizovaná verze Královna butiků, Farmář hledá ženu nebo Like House 2.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022