25. října odstartuje nový kanál Prima Show pro mladé ženy

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude vystupovat pod názvem Prima Show. Svým zaměřením bude cílit na mladé divačky. Stanice Prima Show byla představena na úterní tiskové konferenci, kde i kromě jiných informací zazněl datum ostrého vstupu. Ten je naplánovaný na 25. října tohoto roku.

Zábava a reality show

Nově navržený formát televizního vysílání skvěle vyplní chybějící prostor rozsáhlé nabídky stanic společnosti Prima. Pro tentokrát se lze těšit na nepřetržitou porci zábavy, o kterou se postarají zábavné pořady a reality show.

Ke konci tohoto měsíce se kanál objeví v celoplošném terestrickém multiplexu DVB-T2 a rovněž v nabídkách operátorů – IPTV, kabel, satelit.

Stanice pro mladé ženy

Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer potvrzuje, že půjde o kanál s unikátním programem. Svou tématičnosti cílí především na ženy a dívky ve věku od 15 – 45 let. Nový přírůstek k již zavedeným televizním kanálům skupiny Prima chce oslovit především mladé ženy se zájmem o reality žánr.

V rámci konkurenčního boje nemá takový kanál mezi tuzemskými stanicemi protivníka. Generální ředitel označuje nový projekt za velice ambiciózní a věří v pozitivní ohlas napříč cílenou skupinou divaček.

Druhý kanál jen pro ženy

Skupina Prima se 25. října rozšíří již o druhý kanál věnovaný ženám. Prima Show tak svým atraktivním zaměřením posílí oblast vysílání, které je určené primárně pro mladší dívky a ženy. Stávající program Prima Love je oproti Prima Show spíše pro ženy vyzrálejšího věku, takže spuštění programové nabídky pro mladší ženy bylo otázkou času.

Obsah bude tvořený z nakoupeného materiálu, tak i pořady z vlastní produkce. Mezi akvizičními pořady nalezneme například Krásky a šprti, Ostrov pokušení nebo americkou verzi Výměny manželek. Těšit se můžete i na pořady o 100 % hezčí, Slunce sex a rodiče v patách či Mistři šokujících proměn.

Z vlastní tvorby se pak objeví lokalizovaná verze Královna butiků, Farmář hledá ženu nebo Like House 2.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021