Adikts: Minisérie o drogách s jasným poselstvím je součástí osvětové kampaně

Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, kterého se sami zúčastní. Pomůže jim to s vyřešením jejich vlastních problémů? Nebo se tím akorát prohloubí? Sledujte netradiční počin s prvky sci-fi.

Režisér snímku BANGER. je zpět s dalším netradičním počinem

Adam Sedlák zaujal již svým počinem BANGER., ve kterém hlavní role ztvárnili Adam Mišík a Marsell Bendig. Nyní diváky vtáhne do světa studentů adiktologie, kteří v rámci svých studií podstoupí netradiční experiment. Rozhodnou se vzít si dávku drogy. Očekávají, že by se tím mohly vyřešit jejich problémy, protože paní profesorka Jensenová prohlašuje, že drogy jsou zkratkou k řešení problémů. Př experimentu ale nastane nečekaná věc – účinek drog se u našich studentů stane permanentním.

Permanentní účinek drog přinese studenty až na hranice jejich možností a sil

Studenti adiktologie tak mají nově nabyté “superschopnosti”, které jdou ale ruku v ruce s tím, že je přivedou až na úplnou hranici sil a možností. Protože minisérie obsahuje prvky sci-fi, v zemi, kde studenti adiktologie žijí, byla právě založena nové funkce drogového koordinátora.

Zajímavosti o Adikts

  • Max, jedna z hlavních postav, má zezadu na telefonu nálepku BANGER. Jedná se samozřejmě o odkaz na předchozí režisérův snímek.
  • Minisérie Adikts vznikla s jasným záměrem: Varovat mladé lidi před užíváním drog. Motto osvětové kampaně, jejíž součástí je právě i tento snímek, totiž zní: Drogy jsou zkratky.
  • Minisérie se skládá z celkem 6 dílů.

 

Jak moc byla Sedlákova snaha varovat mladé lidi před účinky a užíváním drog úspěšná, se můžete přesvědčit na obrazovkách České televize každou středu od 22:00, případně se na Adikts podívat v archivu na stránkách ČT.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024