Anděl Páně 2 je hotov

Svět televizních pohádek nabídne nejenom velmi oblíbené starší kousky, ale i řadu nových zajímavých pohádek. Mezi jednu z takových patří i Anděl Páně. Ta zaujala rozhodně svým hereckým obsazením, které bylo pro někoho možná až překvapivé a netypické. Stejné je tomu u pokračování, které přinese jednoduchý název. Tedy Anděl Páně 2. V současné době bylo v barrandovských ateliérech ukončeno natáčení, což znamená, že pohádku si nyní berou do ruky střihači, který z ní vytvoří, tedy alespoň doufejme, alespoň tak dobrý počin, jako v případě prvního dílu.

Skvělé herecké obsazení

Stejně jako tomu bylo v prvním díle, i Anděl Páně 2 nabídne velmi výjimečné herecké obsazení. Řada herců si zcela přirozeně zanechá své role, což jsou i důvody, proč se na pohádku těšit. Setkáme se tak s herci, jako je Jiří Bartoška v roli Boha, Ivana Trojana v roli anděla, nebo Jiřího Dvořáka, který si už podruhé vyzkouší roli čerta. Známých herců a jiných osobností je však v druhém pokračování daného filmu ještě mnohem více.

Pohádka bude výjimečná i tím, že bylo použito obrovské množství nových dekorací a rekvizit, stejně jako na 300 unikátních kostýmů. To vše má pomoci navodit to nejdůležitější. Tedy příjemnou pohádkovou, ale i nebeskou atmosféru. U jedničky se to povedlo. Bude na tom dvojka stejně?

Opět s Českou televizí

Podíváme-li se na debut této pohádky, byla s ní spojena i Česká televize, která se ujala role produkce. Jinak tomu nebude ani nyní, jelikož daná spolupráce se velmi dobře osvědčila. To pro nás znamená, že jakmile skončí premiéry v kinech, bude Anděl Páně 2 vysílán i na televizních obrazovkách. A to konkrétně na programech ČT. Osobně tipujeme nasazení v době Vánoc. Zda tomu tak skutečně bude, na to si musíme ještě nějaký ten měsíc počkat. Kdo nechce, ten bude moci v době premiér zajít do nejbližšího kina.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018