Barrandov na jaře uvede novinkové show a oslaví narozeniny

Vedení TV Barrandov představilo své jarní vysílací schéma, prozradilo několik chystaných novinek a přislíbilo pokračování oblíbených seriálů. Diváci se budou mít opět na co těšit a připravuje se i slavnostní show k oslavě 6 let od začátku vysílání této televize.

Tato televize patří k nejmladším v Česku. Diváky si nejprve získala díky vysílání starších seriálů točených za období komunismu, které se ale stále těší velké sledovanosti. Postupně se ale přešlo od těchto jasných taháků k vlastní tvorbě, nejrůznějším typům pořadů i vlastním počinům. A pokračovat se evidentně bude i toto jaro. Diváci se mohou těšit třeba na pokračování seriálu Stopy života, vlastní show moderátora Rudy z Ostravy nebo premiérovou Žaneta Show. A to stále ještě nebude vše.

Žaneta a Ruda

Mezi pořady, které si TV Barrandov tvoří sama a řadí se mezi talkshow, budou patřit novinková Žaneta Show a poněkud kontroverzní Ruda Lejt Najt. První jmenovanou bude uvádět moderátorka Žaneta Muchová, kterou diváci možná znají z televizních zpráv této stanice. Nově má svůj vlastní pořad, kde bude ukazovat zajímavosti ze světa a především pak dojemné a neuvěřitelné lidské příběhy. Druhý pořad uvádí Ruda z Ostravy a vysílat se bude až po desáté hodině večerní – Ruda se tu představí jako moderátor, bude si zvát známé osobnosti a pokládat jim otázky, které by jim seriózní a politicky korektní moderátor nikdy nepoložil – ale Ruda se nezalekne ničeho.

Vaření i seriály

Mezi další jarní novinky bude patřit kulinářský pořad Co dům dal, kterým budou provázet Karel Zima a Jarmil Škvrna. Zajímavostí bude, že budou vařit jídla převážně ze surovin, které se každému běžně válejí doma – a možná ani netušíme, jaké dobroty se z nich dají vykouzlit. Pokračovat navíc bude každý pátek i seriál Stopy života, jehož scénář napsal psychiatr Jan Cimický a jehož první řada se těšila velké sledovanosti. A kromě toho hodlá TV Barrandov řádně oslavit své šesté narozeniny, a to v pořadu Vše nejlepší, který bude uvádět Aleš Cibulka.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018