Barrandov na jaře uvede novinkové show a oslaví narozeniny

Vedení TV Barrandov představilo své jarní vysílací schéma, prozradilo několik chystaných novinek a přislíbilo pokračování oblíbených seriálů. Diváci se budou mít opět na co těšit a připravuje se i slavnostní show k oslavě 6 let od začátku vysílání této televize.

Tato televize patří k nejmladším v Česku. Diváky si nejprve získala díky vysílání starších seriálů točených za období komunismu, které se ale stále těší velké sledovanosti. Postupně se ale přešlo od těchto jasných taháků k vlastní tvorbě, nejrůznějším typům pořadů i vlastním počinům. A pokračovat se evidentně bude i toto jaro. Diváci se mohou těšit třeba na pokračování seriálu Stopy života, vlastní show moderátora Rudy z Ostravy nebo premiérovou Žaneta Show. A to stále ještě nebude vše.

Žaneta a Ruda

Mezi pořady, které si TV Barrandov tvoří sama a řadí se mezi talkshow, budou patřit novinková Žaneta Show a poněkud kontroverzní Ruda Lejt Najt. První jmenovanou bude uvádět moderátorka Žaneta Muchová, kterou diváci možná znají z televizních zpráv této stanice. Nově má svůj vlastní pořad, kde bude ukazovat zajímavosti ze světa a především pak dojemné a neuvěřitelné lidské příběhy. Druhý pořad uvádí Ruda z Ostravy a vysílat se bude až po desáté hodině večerní – Ruda se tu představí jako moderátor, bude si zvát známé osobnosti a pokládat jim otázky, které by jim seriózní a politicky korektní moderátor nikdy nepoložil – ale Ruda se nezalekne ničeho.

Vaření i seriály

Mezi další jarní novinky bude patřit kulinářský pořad Co dům dal, kterým budou provázet Karel Zima a Jarmil Škvrna. Zajímavostí bude, že budou vařit jídla převážně ze surovin, které se každému běžně válejí doma – a možná ani netušíme, jaké dobroty se z nich dají vykouzlit. Pokračovat navíc bude každý pátek i seriál Stopy života, jehož scénář napsal psychiatr Jan Cimický a jehož první řada se těšila velké sledovanosti. A kromě toho hodlá TV Barrandov řádně oslavit své šesté narozeniny, a to v pořadu Vše nejlepší, který bude uvádět Aleš Cibulka.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018