Barrandov na jaře uvede novinkové show a oslaví narozeniny

Vedení TV Barrandov představilo své jarní vysílací schéma, prozradilo několik chystaných novinek a přislíbilo pokračování oblíbených seriálů. Diváci se budou mít opět na co těšit a připravuje se i slavnostní show k oslavě 6 let od začátku vysílání této televize.

Tato televize patří k nejmladším v Česku. Diváky si nejprve získala díky vysílání starších seriálů točených za období komunismu, které se ale stále těší velké sledovanosti. Postupně se ale přešlo od těchto jasných taháků k vlastní tvorbě, nejrůznějším typům pořadů i vlastním počinům. A pokračovat se evidentně bude i toto jaro. Diváci se mohou těšit třeba na pokračování seriálu Stopy života, vlastní show moderátora Rudy z Ostravy nebo premiérovou Žaneta Show. A to stále ještě nebude vše.

Žaneta a Ruda

Mezi pořady, které si TV Barrandov tvoří sama a řadí se mezi talkshow, budou patřit novinková Žaneta Show a poněkud kontroverzní Ruda Lejt Najt. První jmenovanou bude uvádět moderátorka Žaneta Muchová, kterou diváci možná znají z televizních zpráv této stanice. Nově má svůj vlastní pořad, kde bude ukazovat zajímavosti ze světa a především pak dojemné a neuvěřitelné lidské příběhy. Druhý pořad uvádí Ruda z Ostravy a vysílat se bude až po desáté hodině večerní – Ruda se tu představí jako moderátor, bude si zvát známé osobnosti a pokládat jim otázky, které by jim seriózní a politicky korektní moderátor nikdy nepoložil – ale Ruda se nezalekne ničeho.

Vaření i seriály

Mezi další jarní novinky bude patřit kulinářský pořad Co dům dal, kterým budou provázet Karel Zima a Jarmil Škvrna. Zajímavostí bude, že budou vařit jídla převážně ze surovin, které se každému běžně válejí doma – a možná ani netušíme, jaké dobroty se z nich dají vykouzlit. Pokračovat navíc bude každý pátek i seriál Stopy života, jehož scénář napsal psychiatr Jan Cimický a jehož první řada se těšila velké sledovanosti. A kromě toho hodlá TV Barrandov řádně oslavit své šesté narozeniny, a to v pořadu Vše nejlepší, který bude uvádět Aleš Cibulka.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018