Barrandov News? Možná již brzy

V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu pro široké masy. A tak tomu je v podstatě i nadále. Stále na stejném kanále. Později došlo k tomu, že se objevila i celá řada nových. Vlivem toho došlo i na změny programových skladeb. Do popředí se začalo stále více dostávat zpravodajství. A to nikoliv jenom to klasické, ale i různé pořady Jaromíra Soukupa, nebo Miloše Zemana.

Objeví se Barrandov News?

Právě onen širší záběr spojený se zpravodajským segmentem se může ukazovat jako lehce problémový, jelikož televize na něho nemá speciální kanál. A tak se zatím nachází v klasické programové nabídce. A to by se dost možná mohlo změnit, jelikož se mluví o tom, že by mohl vzniknout kanál, který ponese název Barrandov News.

Jenom změna názvu

Nemělo by se však jednat o kanál úplně nový. Půjde spíše o přejmenování stávajícího. Aktuálně je jedním z kanálů ten s názvem BarrandovFamily. A právě na ten se zástupce televize dotazovali Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, a to v souvislosti s tím, zda by bylo možné kanál přejmenovat. A to na název Barrandov News. A toto bylo televizi schváleno. Mohlo by to znamenat, že název Barrandov Family včetně současné programové nabídky může třeba i skončit.

I změna programu?

Zatím se hovořilo a také hovoří jenom o změně názvu. Nic dalšího se ze strany Barrandova ani ze strany RRTV nedělo. Je tedy možné, že v budoucnu se stávající Barrandov Family skutečně přejmenuje na Barrandov News. To bys už podle názvu mohlo znamenat, že dojde k celkové úpravě konceptů tak, aby byl k dispozici jeden konkrétní kanál, který bude postaven právě na zpravodajských relacích a diskusních pořadech, které jsou zatím k dispozici na kanále hlavním. A jelikož i ten má své plány a své oblíbené pořady, je jasné, že toto rozdělení by bylo poměrně logickým krokem.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018