Barrandov News? Možná již brzy

V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu pro široké masy. A tak tomu je v podstatě i nadále. Stále na stejném kanále. Později došlo k tomu, že se objevila i celá řada nových. Vlivem toho došlo i na změny programových skladeb. Do popředí se začalo stále více dostávat zpravodajství. A to nikoliv jenom to klasické, ale i různé pořady Jaromíra Soukupa, nebo Miloše Zemana.

Objeví se Barrandov News?

Právě onen širší záběr spojený se zpravodajským segmentem se může ukazovat jako lehce problémový, jelikož televize na něho nemá speciální kanál. A tak se zatím nachází v klasické programové nabídce. A to by se dost možná mohlo změnit, jelikož se mluví o tom, že by mohl vzniknout kanál, který ponese název Barrandov News.

Jenom změna názvu

Nemělo by se však jednat o kanál úplně nový. Půjde spíše o přejmenování stávajícího. Aktuálně je jedním z kanálů ten s názvem BarrandovFamily. A právě na ten se zástupce televize dotazovali Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, a to v souvislosti s tím, zda by bylo možné kanál přejmenovat. A to na název Barrandov News. A toto bylo televizi schváleno. Mohlo by to znamenat, že název Barrandov Family včetně současné programové nabídky může třeba i skončit.

I změna programu?

Zatím se hovořilo a také hovoří jenom o změně názvu. Nic dalšího se ze strany Barrandova ani ze strany RRTV nedělo. Je tedy možné, že v budoucnu se stávající Barrandov Family skutečně přejmenuje na Barrandov News. To bys už podle názvu mohlo znamenat, že dojde k celkové úpravě konceptů tak, aby byl k dispozici jeden konkrétní kanál, který bude postaven právě na zpravodajských relacích a diskusních pořadech, které jsou zatím k dispozici na kanále hlavním. A jelikož i ten má své plány a své oblíbené pořady, je jasné, že toto rozdělení by bylo poměrně logickým krokem.

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018