Barrandov News? Možná již brzy

V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu pro široké masy. A tak tomu je v podstatě i nadále. Stále na stejném kanále. Později došlo k tomu, že se objevila i celá řada nových. Vlivem toho došlo i na změny programových skladeb. Do popředí se začalo stále více dostávat zpravodajství. A to nikoliv jenom to klasické, ale i různé pořady Jaromíra Soukupa, nebo Miloše Zemana.

Objeví se Barrandov News?

Právě onen širší záběr spojený se zpravodajským segmentem se může ukazovat jako lehce problémový, jelikož televize na něho nemá speciální kanál. A tak se zatím nachází v klasické programové nabídce. A to by se dost možná mohlo změnit, jelikož se mluví o tom, že by mohl vzniknout kanál, který ponese název Barrandov News.

Jenom změna názvu

Nemělo by se však jednat o kanál úplně nový. Půjde spíše o přejmenování stávajícího. Aktuálně je jedním z kanálů ten s názvem BarrandovFamily. A právě na ten se zástupce televize dotazovali Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, a to v souvislosti s tím, zda by bylo možné kanál přejmenovat. A to na název Barrandov News. A toto bylo televizi schváleno. Mohlo by to znamenat, že název Barrandov Family včetně současné programové nabídky může třeba i skončit.

I změna programu?

Zatím se hovořilo a také hovoří jenom o změně názvu. Nic dalšího se ze strany Barrandova ani ze strany RRTV nedělo. Je tedy možné, že v budoucnu se stávající Barrandov Family skutečně přejmenuje na Barrandov News. To bys už podle názvu mohlo znamenat, že dojde k celkové úpravě konceptů tak, aby byl k dispozici jeden konkrétní kanál, který bude postaven právě na zpravodajských relacích a diskusních pořadech, které jsou zatím k dispozici na kanále hlavním. A jelikož i ten má své plány a své oblíbené pořady, je jasné, že toto rozdělení by bylo poměrně logickým krokem.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019