Barrandov News? Možná již brzy

V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu pro široké masy. A tak tomu je v podstatě i nadále. Stále na stejném kanále. Později došlo k tomu, že se objevila i celá řada nových. Vlivem toho došlo i na změny programových skladeb. Do popředí se začalo stále více dostávat zpravodajství. A to nikoliv jenom to klasické, ale i různé pořady Jaromíra Soukupa, nebo Miloše Zemana.

Objeví se Barrandov News?

Právě onen širší záběr spojený se zpravodajským segmentem se může ukazovat jako lehce problémový, jelikož televize na něho nemá speciální kanál. A tak se zatím nachází v klasické programové nabídce. A to by se dost možná mohlo změnit, jelikož se mluví o tom, že by mohl vzniknout kanál, který ponese název Barrandov News.

Jenom změna názvu

Nemělo by se však jednat o kanál úplně nový. Půjde spíše o přejmenování stávajícího. Aktuálně je jedním z kanálů ten s názvem BarrandovFamily. A právě na ten se zástupce televize dotazovali Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, a to v souvislosti s tím, zda by bylo možné kanál přejmenovat. A to na název Barrandov News. A toto bylo televizi schváleno. Mohlo by to znamenat, že název Barrandov Family včetně současné programové nabídky může třeba i skončit.

I změna programu?

Zatím se hovořilo a také hovoří jenom o změně názvu. Nic dalšího se ze strany Barrandova ani ze strany RRTV nedělo. Je tedy možné, že v budoucnu se stávající Barrandov Family skutečně přejmenuje na Barrandov News. To bys už podle názvu mohlo znamenat, že dojde k celkové úpravě konceptů tak, aby byl k dispozici jeden konkrétní kanál, který bude postaven právě na zpravodajských relacích a diskusních pořadech, které jsou zatím k dispozici na kanále hlavním. A jelikož i ten má své plány a své oblíbené pořady, je jasné, že toto rozdělení by bylo poměrně logickým krokem.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018