Barrandov odhalil program na Vánoce i Silvestra

Po České televizi své plány na vánoční svátky a Silvestra odhalila i TV Barrandov. Diváci se mohou těšit na spousty českých pohádek, filmů s Vlastou Burianem či Jaroslavem Marvanem a i na silvestrovskou veselici s českými baviči a zpěváky. Nejdůležitějším datem je pro TV Barrandov 24. prosinec a hlavně Štědrý večer. Během dne se diváci mohou těšit na záplavu klasických pohádek a komedií a večer si pak mohou vychutnat jednu z nejoblíbenějších – Obušku, z pytle ven. A když už půjdou menší diváci s kupou dárků od Ježíška spát, mohou si dospělí pustit vánoční speciál pořadu Sejdeme se na Cibulce, kde se objeví třeba Luděk Munzar nebo Vladimír Hron.

Veselé svátky

I když ani nadále nebudou chybět pohádky, TV Barrandov láká především starší diváky, a to na známé a oblíbené komedie a zábavné pořady. Na první svátek vánoční se tak můžeme těšit na úchvatnou Dovolenou s Andělem či Slaměný klobouk, 26. prosince pak nebude chybět pokračování prvně jmenované komedie Anděl na horách a k tomu Barrandov jako třešínku na dortu přidá film To neznáte Hadimršku. A kromě toho se o svátcích můžeme zasmát nad vánoční edicí pořadu Vtip za stovku a z hudebních pořadů tu bude Vánoční koncert Kateřiny Brožové se spoustou známých hostů.

Klasický Silvestr

Jak se zdá, TV Barrandov se chce držet tradice českých silvestrovských pořadů plných vtipů, legrácek, smíchu, scének i starých dobrých hitů. Poslední den v roce tedy na obrazovku připluje Barrandovský Silvestr s celou plejádou hvězd, mezi nimiž nebude chybět Eva Pilarová, Dalibor Janda, Laďa Kerndl, Heidi Janků či Josef Zíma, ale objeví se i Kateřina Brožová, Marek Vašut, Patrik Hezucký, Václav Vydra, Aleš Cibulka, Josef Alois Náhlovský nebo Pavel Zedníček. A kdo bude chtít začít hudebně slavit už odpoledne, může si ještě předtím naladit český muzikál Hvězda padá vzhůru.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018