Barrandov odhalil program na Vánoce i Silvestra

Po České televizi své plány na vánoční svátky a Silvestra odhalila i TV Barrandov. Diváci se mohou těšit na spousty českých pohádek, filmů s Vlastou Burianem či Jaroslavem Marvanem a i na silvestrovskou veselici s českými baviči a zpěváky. Nejdůležitějším datem je pro TV Barrandov 24. prosinec a hlavně Štědrý večer. Během dne se diváci mohou těšit na záplavu klasických pohádek a komedií a večer si pak mohou vychutnat jednu z nejoblíbenějších – Obušku, z pytle ven. A když už půjdou menší diváci s kupou dárků od Ježíška spát, mohou si dospělí pustit vánoční speciál pořadu Sejdeme se na Cibulce, kde se objeví třeba Luděk Munzar nebo Vladimír Hron.

Veselé svátky

I když ani nadále nebudou chybět pohádky, TV Barrandov láká především starší diváky, a to na známé a oblíbené komedie a zábavné pořady. Na první svátek vánoční se tak můžeme těšit na úchvatnou Dovolenou s Andělem či Slaměný klobouk, 26. prosince pak nebude chybět pokračování prvně jmenované komedie Anděl na horách a k tomu Barrandov jako třešínku na dortu přidá film To neznáte Hadimršku. A kromě toho se o svátcích můžeme zasmát nad vánoční edicí pořadu Vtip za stovku a z hudebních pořadů tu bude Vánoční koncert Kateřiny Brožové se spoustou známých hostů.

Klasický Silvestr

Jak se zdá, TV Barrandov se chce držet tradice českých silvestrovských pořadů plných vtipů, legrácek, smíchu, scének i starých dobrých hitů. Poslední den v roce tedy na obrazovku připluje Barrandovský Silvestr s celou plejádou hvězd, mezi nimiž nebude chybět Eva Pilarová, Dalibor Janda, Laďa Kerndl, Heidi Janků či Josef Zíma, ale objeví se i Kateřina Brožová, Marek Vašut, Patrik Hezucký, Václav Vydra, Aleš Cibulka, Josef Alois Náhlovský nebo Pavel Zedníček. A kdo bude chtít začít hudebně slavit už odpoledne, může si ještě předtím naladit český muzikál Hvězda padá vzhůru.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018