Barrandov odhalil program na Vánoce i Silvestra

Po České televizi své plány na vánoční svátky a Silvestra odhalila i TV Barrandov. Diváci se mohou těšit na spousty českých pohádek, filmů s Vlastou Burianem či Jaroslavem Marvanem a i na silvestrovskou veselici s českými baviči a zpěváky. Nejdůležitějším datem je pro TV Barrandov 24. prosinec a hlavně Štědrý večer. Během dne se diváci mohou těšit na záplavu klasických pohádek a komedií a večer si pak mohou vychutnat jednu z nejoblíbenějších – Obušku, z pytle ven. A když už půjdou menší diváci s kupou dárků od Ježíška spát, mohou si dospělí pustit vánoční speciál pořadu Sejdeme se na Cibulce, kde se objeví třeba Luděk Munzar nebo Vladimír Hron.

Veselé svátky

I když ani nadále nebudou chybět pohádky, TV Barrandov láká především starší diváky, a to na známé a oblíbené komedie a zábavné pořady. Na první svátek vánoční se tak můžeme těšit na úchvatnou Dovolenou s Andělem či Slaměný klobouk, 26. prosince pak nebude chybět pokračování prvně jmenované komedie Anděl na horách a k tomu Barrandov jako třešínku na dortu přidá film To neznáte Hadimršku. A kromě toho se o svátcích můžeme zasmát nad vánoční edicí pořadu Vtip za stovku a z hudebních pořadů tu bude Vánoční koncert Kateřiny Brožové se spoustou známých hostů.

Klasický Silvestr

Jak se zdá, TV Barrandov se chce držet tradice českých silvestrovských pořadů plných vtipů, legrácek, smíchu, scének i starých dobrých hitů. Poslední den v roce tedy na obrazovku připluje Barrandovský Silvestr s celou plejádou hvězd, mezi nimiž nebude chybět Eva Pilarová, Dalibor Janda, Laďa Kerndl, Heidi Janků či Josef Zíma, ale objeví se i Kateřina Brožová, Marek Vašut, Patrik Hezucký, Václav Vydra, Aleš Cibulka, Josef Alois Náhlovský nebo Pavel Zedníček. A kdo bude chtít začít hudebně slavit už odpoledne, může si ještě předtím naladit český muzikál Hvězda padá vzhůru.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018