Barrandov odhalil program na Vánoce i Silvestra

Po České televizi své plány na vánoční svátky a Silvestra odhalila i TV Barrandov. Diváci se mohou těšit na spousty českých pohádek, filmů s Vlastou Burianem či Jaroslavem Marvanem a i na silvestrovskou veselici s českými baviči a zpěváky. Nejdůležitějším datem je pro TV Barrandov 24. prosinec a hlavně Štědrý večer. Během dne se diváci mohou těšit na záplavu klasických pohádek a komedií a večer si pak mohou vychutnat jednu z nejoblíbenějších – Obušku, z pytle ven. A když už půjdou menší diváci s kupou dárků od Ježíška spát, mohou si dospělí pustit vánoční speciál pořadu Sejdeme se na Cibulce, kde se objeví třeba Luděk Munzar nebo Vladimír Hron.

Veselé svátky

I když ani nadále nebudou chybět pohádky, TV Barrandov láká především starší diváky, a to na známé a oblíbené komedie a zábavné pořady. Na první svátek vánoční se tak můžeme těšit na úchvatnou Dovolenou s Andělem či Slaměný klobouk, 26. prosince pak nebude chybět pokračování prvně jmenované komedie Anděl na horách a k tomu Barrandov jako třešínku na dortu přidá film To neznáte Hadimršku. A kromě toho se o svátcích můžeme zasmát nad vánoční edicí pořadu Vtip za stovku a z hudebních pořadů tu bude Vánoční koncert Kateřiny Brožové se spoustou známých hostů.

Klasický Silvestr

Jak se zdá, TV Barrandov se chce držet tradice českých silvestrovských pořadů plných vtipů, legrácek, smíchu, scének i starých dobrých hitů. Poslední den v roce tedy na obrazovku připluje Barrandovský Silvestr s celou plejádou hvězd, mezi nimiž nebude chybět Eva Pilarová, Dalibor Janda, Laďa Kerndl, Heidi Janků či Josef Zíma, ale objeví se i Kateřina Brožová, Marek Vašut, Patrik Hezucký, Václav Vydra, Aleš Cibulka, Josef Alois Náhlovský nebo Pavel Zedníček. A kdo bude chtít začít hudebně slavit už odpoledne, může si ještě předtím naladit český muzikál Hvězda padá vzhůru.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018