Barrandov přichází s novým seriálem – Bezdružice

Seriálovou novinku přichystala na podzimní televizní sezónu také TV Barrandov. Jde o úplně nový komediální seriál Bezdružice. Na jeho první díl se mohou diváci těšit už 18. října 2015. Představí se v něm městečko Bezdružice, kde se zatím nic pořádného nedělo. Všichni si zde žili velmi příjemným, ničím nerušeným životem. Atmosféru ale výrazně změní volby městského zastupitelstva.

Nový starosta převrátí město naruby

O funkci se uchází i jistý Karel Gottwald, rodák, který se vrací zpátky do svého města. Bezdužickým slibuje satelit do každé rodiny a atmosféru ve městě tím pořádně rozproudí. Tyto sliby nakonec navrátilci skutečně zajistí křeslo v čele městského zastupitelstva. Poklidná atmosféra v Bezdružicícch tím naprosto končí. „Pro televizní skupinu Barrandov jsou Bezdružice prvním komediálním seriálem tak velkého rozsahu,“ vysvětluje Jaromír Soukup, majitel společnosti Barrandov Televizní studio a Empresa Media.  V seriálové Bezdružice se proměnilo městečko Strančice. Režijně si vzal celý projekt pod svůj dohled Slovák Michal Vajdička, který je dosud veřejnosti známý hlavně jako divadelní režisér. Najdeme ho ve funkci uměleckého šéfa Dejvického divadla.

Nechybí zkušený tým scénáristů

Slovenští autoři jsou podepsaní i pod scénářem tohoto komediálního počinu.  Vytvořil ho čtyřlístek ve složení Ján Gorulič, Ivan Huljak, Dušan Tarageľ a Marek Orel. Většinou se jedná o zkušené seriálové matadory. Ján Gorulič a Ivan Huljak patří mezi tvůrce slovenské komediální série Profesionáli.  Také Marek Orel má za sebou scénáristickou zkušenost při práci na seriálu Duchovia. Poslední Dušan Tarageľ je zejména herec, ale i on už ke scénáristické tvorbě přičichl, a to v seriálu Mafstory. Navíc Ivan Huljak převzal i funkci dramaturga a spolupráci s českými herci si velice pochvaloval.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018