Barrandov přichází s novým seriálem – Bezdružice

Seriálovou novinku přichystala na podzimní televizní sezónu také TV Barrandov. Jde o úplně nový komediální seriál Bezdružice. Na jeho první díl se mohou diváci těšit už 18. října 2015. Představí se v něm městečko Bezdružice, kde se zatím nic pořádného nedělo. Všichni si zde žili velmi příjemným, ničím nerušeným životem. Atmosféru ale výrazně změní volby městského zastupitelstva.

Nový starosta převrátí město naruby

O funkci se uchází i jistý Karel Gottwald, rodák, který se vrací zpátky do svého města. Bezdužickým slibuje satelit do každé rodiny a atmosféru ve městě tím pořádně rozproudí. Tyto sliby nakonec navrátilci skutečně zajistí křeslo v čele městského zastupitelstva. Poklidná atmosféra v Bezdružicícch tím naprosto končí. „Pro televizní skupinu Barrandov jsou Bezdružice prvním komediálním seriálem tak velkého rozsahu,“ vysvětluje Jaromír Soukup, majitel společnosti Barrandov Televizní studio a Empresa Media.  V seriálové Bezdružice se proměnilo městečko Strančice. Režijně si vzal celý projekt pod svůj dohled Slovák Michal Vajdička, který je dosud veřejnosti známý hlavně jako divadelní režisér. Najdeme ho ve funkci uměleckého šéfa Dejvického divadla.

Nechybí zkušený tým scénáristů

Slovenští autoři jsou podepsaní i pod scénářem tohoto komediálního počinu.  Vytvořil ho čtyřlístek ve složení Ján Gorulič, Ivan Huljak, Dušan Tarageľ a Marek Orel. Většinou se jedná o zkušené seriálové matadory. Ján Gorulič a Ivan Huljak patří mezi tvůrce slovenské komediální série Profesionáli.  Také Marek Orel má za sebou scénáristickou zkušenost při práci na seriálu Duchovia. Poslední Dušan Tarageľ je zejména herec, ale i on už ke scénáristické tvorbě přičichl, a to v seriálu Mafstory. Navíc Ivan Huljak převzal i funkci dramaturga a spolupráci s českými herci si velice pochvaloval.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018