Barrandov přichází s novým seriálem – Bezdružice

Seriálovou novinku přichystala na podzimní televizní sezónu také TV Barrandov. Jde o úplně nový komediální seriál Bezdružice. Na jeho první díl se mohou diváci těšit už 18. října 2015. Představí se v něm městečko Bezdružice, kde se zatím nic pořádného nedělo. Všichni si zde žili velmi příjemným, ničím nerušeným životem. Atmosféru ale výrazně změní volby městského zastupitelstva.

Nový starosta převrátí město naruby

O funkci se uchází i jistý Karel Gottwald, rodák, který se vrací zpátky do svého města. Bezdužickým slibuje satelit do každé rodiny a atmosféru ve městě tím pořádně rozproudí. Tyto sliby nakonec navrátilci skutečně zajistí křeslo v čele městského zastupitelstva. Poklidná atmosféra v Bezdružicícch tím naprosto končí. „Pro televizní skupinu Barrandov jsou Bezdružice prvním komediálním seriálem tak velkého rozsahu,“ vysvětluje Jaromír Soukup, majitel společnosti Barrandov Televizní studio a Empresa Media.  V seriálové Bezdružice se proměnilo městečko Strančice. Režijně si vzal celý projekt pod svůj dohled Slovák Michal Vajdička, který je dosud veřejnosti známý hlavně jako divadelní režisér. Najdeme ho ve funkci uměleckého šéfa Dejvického divadla.

Nechybí zkušený tým scénáristů

Slovenští autoři jsou podepsaní i pod scénářem tohoto komediálního počinu.  Vytvořil ho čtyřlístek ve složení Ján Gorulič, Ivan Huljak, Dušan Tarageľ a Marek Orel. Většinou se jedná o zkušené seriálové matadory. Ján Gorulič a Ivan Huljak patří mezi tvůrce slovenské komediální série Profesionáli.  Také Marek Orel má za sebou scénáristickou zkušenost při práci na seriálu Duchovia. Poslední Dušan Tarageľ je zejména herec, ale i on už ke scénáristické tvorbě přičichl, a to v seriálu Mafstory. Navíc Ivan Huljak převzal i funkci dramaturga a spolupráci s českými herci si velice pochvaloval.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018