Barrandov přichází s pořadem k prezidentské volbě

Televize Barrandov nabídne od března divákům nový pořad k volbě prezidenta s názvem Česko volí prezidenta. Moderovat jej bude majitel televize Jaromír Soukup a zpěvák Michael Kocáb.

Barrandov na svých webových stránkách avizuje, že se diváci mohou těšit na nekompromisní komentáře, zajímavé úhly pohledu a atraktivní hosty z řad kandidátů, politiků a odborníků.Před tímto pořadem bude na programu pořad Hovory Kalousek Soukup. Po tomto programu obvykle následoval Týden podle Jaromíra Soukupa. Ten se ale kvůli prezidentskému pořadu posouvá na čas od 22:10.

Jaromír Soukup měl pořady zaměřené na volbu prezidenta již před poslední volbou. Minule ale narazil na zásadní problém. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání naznala, že Soukup v debatách opakovaně zvýhodnil Miloše Zemana. Konkrétně třeba před druhým kolem prezidentské volby vysílala televize pořad Aréna Jaromíra Soukupa, kde podle RRTV Soukup prezentoval jen názory na podporu Zemana, zatímco argumenty pro Jiřího Drahoše zcela chyběly. Soukup podle rady v rámci tématu prezidentských voleb žádným způsobem neplnil roli kvalifikovaného oponenta, diváci tak mohli na základě výroků hostů získat mylné a zavádějící informace o politických postojích Drahoše.

Dalšího prohřešku se Soukup dopustil v pořadu Duel Jaromíra Soukupa – prezidentský speciál. V rámci pořadu, ve kterém byl hostem Zeman, znovu podle RRTV dostatečným způsobem neplnil roli kvalifikovaného oponenta, vyjadřoval Zemanovi svoji názorovou podporu, a to v úvodní monologické řeči i v průběhu diskuse. Host měl k dispozici prakticky neomezený prostor k tomu, aby prezentoval své názory a postoje

Zda si televize reputaci napraví, mohou zjistit diváci již od tohoto týdne. Pořad Česko volí prezidenta se bude vysílat od 3. března každý čtvrtek od 21:20 na TV Barrandov.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022