Boj o diváky a nové seriály na scéně

Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení seriály. Na obrazovkách tak budeme moci vidět kromě jiného dva nové seriály. A tím je Most! A Zkáza Dejvického divadla. Podívejte, co by vás mohlo zaujmout. Jedná se o dva komické snímky, každý ale pojednává úplně o něčem jiném.

Seriál Most je úspěšný

Tento osmidílný seriál jste již mohli vidět na svých obrazovkách. Pokud se nebráníte černému humoru, určitě se na díly podívejte. Stojí to za to. Mezi diváky je velmi oblíbený, nevnucuje žádné názory, pouze poskytuje pohled na život v severočeském městě. Ústřední postavou je Luděk Říha v podání Martina Hofmanna. Tento seriál ale také rozděluje samotné obyvatele Mostu. Někteří nejsou nadšení a seriál kritizují se slovy, že tohle už je moc.

Zkáza Dejvického divadla

Nový seriál, který můžeme shlédnout po skončení Mostu, je Zkáza Dejvického divadla. Jedná se o seriál, kde vystupují všichni členové, a to nejen herci. Humorným způsobem tak seriál pojednává o tom, že divadlo potřebuje fungovat dál a kvalitně, ale nemá již peníze ani dotace. Tento příběh je samozřejmě smyšlený, ale spousta historek vychází z reality. Nicméně vše, co se v seriálu děje je značně zkreslené. V hlavních rolích tak můžeme vidět:

  • Ivana Trojana
  • Martina Myšičku
  • Simonu Babčákovou

V neposlední řadě se dále můžeme těšit na Václava Neužila mladšího, Jaroslava Plesla, hynka Čermáka, Lenku Krobotovou, Kláru Melíškovou, Davida Novotného, Marthu Issovou a další. Ve filmu herci ztvárňují sami sebe a můžeme v seriálu vidět i ostatní zaměstnance. Seriál se začne vysílat v pondělí 4. března. Ještě předtím, než se seriál objeví v televizi, se běžte podívat do kina, kde běží celovečerní maraton tohoto nadějného děje. Určitě to stojí zato. Nebo máte raději akční filmy bez humoru. Každý má jiný vkus.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019