Boj o diváky a nové seriály na scéně

Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení seriály. Na obrazovkách tak budeme moci vidět kromě jiného dva nové seriály. A tím je Most! A Zkáza Dejvického divadla. Podívejte, co by vás mohlo zaujmout. Jedná se o dva komické snímky, každý ale pojednává úplně o něčem jiném.

Seriál Most je úspěšný

Tento osmidílný seriál jste již mohli vidět na svých obrazovkách. Pokud se nebráníte černému humoru, určitě se na díly podívejte. Stojí to za to. Mezi diváky je velmi oblíbený, nevnucuje žádné názory, pouze poskytuje pohled na život v severočeském městě. Ústřední postavou je Luděk Říha v podání Martina Hofmanna. Tento seriál ale také rozděluje samotné obyvatele Mostu. Někteří nejsou nadšení a seriál kritizují se slovy, že tohle už je moc.

Zkáza Dejvického divadla

Nový seriál, který můžeme shlédnout po skončení Mostu, je Zkáza Dejvického divadla. Jedná se o seriál, kde vystupují všichni členové, a to nejen herci. Humorným způsobem tak seriál pojednává o tom, že divadlo potřebuje fungovat dál a kvalitně, ale nemá již peníze ani dotace. Tento příběh je samozřejmě smyšlený, ale spousta historek vychází z reality. Nicméně vše, co se v seriálu děje je značně zkreslené. V hlavních rolích tak můžeme vidět:

  • Ivana Trojana
  • Martina Myšičku
  • Simonu Babčákovou

V neposlední řadě se dále můžeme těšit na Václava Neužila mladšího, Jaroslava Plesla, hynka Čermáka, Lenku Krobotovou, Kláru Melíškovou, Davida Novotného, Marthu Issovou a další. Ve filmu herci ztvárňují sami sebe a můžeme v seriálu vidět i ostatní zaměstnance. Seriál se začne vysílat v pondělí 4. března. Ještě předtím, než se seriál objeví v televizi, se běžte podívat do kina, kde běží celovečerní maraton tohoto nadějného děje. Určitě to stojí zato. Nebo máte raději akční filmy bez humoru. Každý má jiný vkus.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019