Casting na připravovanou reality show Survivor spuštěn

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor a oficiálně spustila výběrové řízení. Od pondělí je otevřen Casting, kam se mohou hlásit občané z České i Slovenské republiky.

Pořad byl znám pod názvem Robinsonův ostrov

Diváci si na tuto reality show mohou pamatovat pod názvem Robinsonův ostrov, který byl určen výhradně pro české soutěžící. Rozšířený formát si však zasloužil přejmenování a proto se můžeme těšit na reality show společně se svými sousedy označenou jako Survivor Česko Slovensko.

Výherce této drsné reality show odehrávající se na jednom ze zapomenutých rajských ostrovů si odnese pohádkovou výhru 2,5 mil. Kč. Natočená řada bude vysílaná jak na televizní stanici Nova, tak i na slovenské populární stanici TV Markíza.

O čem reality show bude?

Reality show Survivor Česko Slovensko pojednává o boji člověka s přírodou a vlastními schopnostmi. Pouze jeden z 24 soutěžících dosáhne na tučnou odměnu. Děj se odehrává na exotickém ostrově, kde se soutěžící rozdělí do dvou kmenů a po zbytek soutěže se promění v odvěké rivaly. Soutěžit se bude jednak v týmu za celý kolektiv, tak i jednotlivě, kde se bude muset každý ze soutěžících spolehnout jen na své vlastní schopnosti.

Je důležité přežít v prostředí s trvale vysokou teplotou a vlhkostí vzduchu. Nedostatek jídla a strach o zdroj vody. Prosté příbytky ke spaní v takovém komfortu, jak si soutěžící dokážou zajistit z dostupných zdrojů. Finalisté si tak sáhnou na samotné dno svých fyzických i psychických sil. Vyzkoušejte i vy, kde máte své limity a přihlaste se do probíhajícího castingu.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021