Casting na připravovanou reality show Survivor spuštěn

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor a oficiálně spustila výběrové řízení. Od pondělí je otevřen Casting, kam se mohou hlásit občané z České i Slovenské republiky.

Pořad byl znám pod názvem Robinsonův ostrov

Diváci si na tuto reality show mohou pamatovat pod názvem Robinsonův ostrov, který byl určen výhradně pro české soutěžící. Rozšířený formát si však zasloužil přejmenování a proto se můžeme těšit na reality show společně se svými sousedy označenou jako Survivor Česko Slovensko.

Výherce této drsné reality show odehrávající se na jednom ze zapomenutých rajských ostrovů si odnese pohádkovou výhru 2,5 mil. Kč. Natočená řada bude vysílaná jak na televizní stanici Nova, tak i na slovenské populární stanici TV Markíza.

O čem reality show bude?

Reality show Survivor Česko Slovensko pojednává o boji člověka s přírodou a vlastními schopnostmi. Pouze jeden z 24 soutěžících dosáhne na tučnou odměnu. Děj se odehrává na exotickém ostrově, kde se soutěžící rozdělí do dvou kmenů a po zbytek soutěže se promění v odvěké rivaly. Soutěžit se bude jednak v týmu za celý kolektiv, tak i jednotlivě, kde se bude muset každý ze soutěžících spolehnout jen na své vlastní schopnosti.

Je důležité přežít v prostředí s trvale vysokou teplotou a vlhkostí vzduchu. Nedostatek jídla a strach o zdroj vody. Prosté příbytky ke spaní v takovém komfortu, jak si soutěžící dokážou zajistit z dostupných zdrojů. Finalisté si tak sáhnou na samotné dno svých fyzických i psychických sil. Vyzkoušejte i vy, kde máte své limity a přihlaste se do probíhajícího castingu.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022