Čechům se na Euro Hockey Tour nedaří

Světový šampionát se kvapem blíží a aktuálně probíhá jedna z posledních možných ostrých příprav před tím, než MS v hokeji 2016 naplno vypukne. Jedná se o turnaj nesoucí název Euro Hockey Tour a je jasné, že se ho účastní mimo jiné také naši borci. Těm se však nijak výrazně nedaří, což se podepisuje i na tom, že jsme aktuálně na čtvrtém, tedy posledním místě. Hvězdou celé tour je s velkým náskokem tým Švédska, na druhém místě se nachází Rusko a v těsném závěsu je umístěný celek Finska. Takto vypadá aktuální pořadí. Je tedy jasné, že my jako Česká republika zatím dobré výsledky nemáme.

Několik proher nás zlomilo

Pokud se podíváme na výsledky spojené i s několika únorovými utkáními, je třeba říci, že jsme sice porazili tým Ruska, a to na samostatné nájezdy, ale ti nám to v následném zápase vrátili. Dále jsme sice dokázali porazit i Finsko, ale i to nám v odvetě danou výhru vrátilo a navíc nám nasázelo celkem čtyři góly, zatímco nám samotným se povedlo dát pouze jeden jediný. I to se logicky podepisuje na celkem chmurné náladě v týmu. Doufejme však, že se vše před startem šampionátu výrazným způsobem zlomí a vše dopadne pro naši reprezentaci dobře. Těchto „zkušebních“ zápasů máme před sebou ještě několik.

Neúspěch má dohru

Je jasné, že Euro Hockey Tour není jenom možností, jak se může řada hráčů sehrát. Je také možností, jak mohou trenéři lépe zhodnotit svůj výběr konkrétních nominovaných hráčů. A jak se ukazuje, trenér Vůjtek se rozhodl po poslední porážce i k několika radikálním krokům. A to konkrétně takovým, že ze sestavy vyškrtl hned dva hráče, se kterými přitom v minulosti jasně počítal. Byl to Holík s Urbanem, kteří si již na základě svých neuspokojujících výsledků na tomto turnaji nezahrají. Nechme se překvapit, zda s reprezentační sestavou zamíchá dále ještě po dalších plánovaných zápasech, které nás čekají.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017