Čeká Čechy další vítězství?

Skutečně fenomenální úspěch. Tak bychom mohli nazvat zápas proti Švédsku, ve kterém naše reprezentace naplno zabojovala a ukázala tak, že i podceňovaný tým dokáže celkem jednoduše a hravě vyhrát. I když po první třetině to vypadalo naopak, v té druhé přišel dokonalý obrat. Konečně se nám povedlo zlepšit celkem nelichotivou statistku, kterou s tímto soupeřem máme. Na druhou stranu stále nezapomínejme na naše drobné zaváhání s Lotyšskem. Pokud by i v tomto zápase bylo vše v pořádku, mohli jsme se radovat s devíti bodů.

Čekají nás další soupeři

Hlavně neusnout na vavřínech. To by měla být jasná strategie do následujících zápasů. V těch nás čeká například Norsko, které se na souboj s českým týmem poměrně dobře namotivovalo, a to vítězstvím nad Kazachstánem. Toto utkání skončilo 2:4 právě ve prospěch Norů. Dalším soupeřem, se kterým poměříme své síly, je také celek Švýcarska. I tomu se v posledním zápase dařilo. A to i přesto, že v první chvíli to tak úplně nevypadalo, jelikož Dánsko se nejprve ujalo vedení a Švýcaři museli obracet. Nakonec se jim to povedlo a tak dokázaly vyhrát 3:2 v prodloužení. Díky tomu jasně ukázali, že i na ně si určitě budeme muset dát pozor.

Našim sousedům se nedaří

Podívejme se také na druhou skupinu letošního MS v hokeji, v rámci které musíme říci, že aktuálně největším překvapením je výsledek Slováků, kteří hráli proti německému celku. I když se mělo jednat o poměrně jednoznačný souboj, nestalo se tak. Po předchozích poměrně hladkých výhrách proti Maďarsku a Francii nastoupili Slováci proti Německu. A to jim ukázalo, že dokáže být silným soupeřem. Naše východní sousedy tak celkem hravě smetlo 5:1, což je aktuálně ta největší porážka, kterou ve vzájemných zápasech tým Slovenska dostal. Je tedy jasné, že by se měl co možná nejdříve oklepat, jelikož ti nejsilnější soupeři ho stále ještě čekají.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018