Cena za slávu aneb jaké to je být hvězdou první velikosti

Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo na hudební scéně. Jejich kroky tajně mapují paparazzi, kdy zpoza rohu se snaží o co nejlepší záběr teleobjektivem, aby zvýšili prodejnost novin, pro které pracují. Americký reality dokument Cena za slávu z roku 2018 je novým pořadem na televizní stanici Prima SHOW. Za úkol si vzal zmapovat, jak těžký může být život lidí ze showbusinessu.

Ztráta soukromí je bolestná

Snem mnoha malých dětí je být známým hercem nebo zpěvákem, v současné době spíše ale youtuberem či influencerem. Kdyby možná tušily, co se za tím všechno skrývá, byly by raději něčím méně atraktivním. Tato povolání jsou totiž závislá na oblibě fanoušků, čím je jich více, tím lépe. Souvisí s tím i ztráta určité míry soukromí, které v některých případech jako by přestalo existovat.

Být světoznámou filmovou nebo hudební osobností neznamená jen něco opravdu dobře umět, ale také být neodbytnými novináři sledována na každém svém kroku. Tento fakt ne všechny celebrity ustály se ctí, čemuž se ale není možné divit. Americký dokumentární seriál v 18 dílech po 44 minutách mapuje vzestupy i pády Shanii Twain, Johnnyho Deppa, Carrie Fisher, Patricka Swayzeho, Prince či Robina Williamse.

Celebrity jako na horské dráze

Během sledování jednotlivých dílů dokumentárního seriálu se diváci seznámí s výpověďmi rodinných příslušníků a přátel celebrit a také novinářů, kteří se zabývali jejich pády i vzestupy. V životech známých osobností se objevují rodinná dramata, závislost na utrácení, zneužívání návykových látek. Není to nic, na co by mohli být právem hrdi. Některým se podařilo ale opět se zvednout a pokračovat dále. Televizní dokument amerických tvůrců ukazuje, že být celebritou není žádný med a že cena za slávu je mnohdy velmi vysoká.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022