Černé vdovy zamířily do českých domácností

Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou humoru podpořili svým výkonem v hlavních rolích Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucia Siposová, Boleslav Polívka a Filip Blažek. Seriál startuje 17. února.

MustatLesket po česku

Vzorem pro českou adaptaci seriálu byl finský snímek MustatLesket, zpracování kterého se ujali i švédští tvůrci. U nás se jeho scénáře zhostili Mirka Zlatníková, Michaela Sabo, Pavel Gothard, Milan Tesař a Radek Bajgar. Ten seriál také režíroval.

Další premiérový seriál Primy

Loni na podzim oslavila TV Prima své 25. kulatiny zařazením seriálu Tátové na tahu. Letos tedy přichází s dalším premiérovým seriálem, který by měl diváky zaujmout zajímavou zápletkou s vtipným podáním.

Vraždy jako pojítko

Seriál Černé vdovy přinese do českých obýváků příběh tří Renaty, Johany a Veroniky, jejichž manželé pracují pro stejnou společnost. Všichni tři se rovněž ke svým ženám chovají nevšímavě nebo. Až jednou všechny tři potká tragická smrt. Detektiv, který případ vyšetřuje, brzy zjistí, že na případu něco nehraje. Trojici žen navíc začíná docházet, že jejich představy o svobodném životě se diametrálně liší od skutečnosti. Jak se svou pokoutně nabytou svobodou vypořádají a jak to celé dopadne, to to dozvíte v osmi dílech seriálu již brzy. Pokus vás toto stručné dějové shrnutí nadchlo, nebo se třeba jen těšíte na další excelentní roly Jitky Čvančarové, která aktuálně oslňuje v seriálu Most!, tak Černé vdovy rozhodně nepromeškejte:

  • TV PRIMA
  • 15
  • Únor

Hlavní hrdinky miniserie propůjčily nejen své obličeje, ale také hlasy. Úvodní píseň nazpívaly právě ony. Ve znělce je však bude jen slyšet, hlavní vizuální roly v ní totiž dostal dort, ve kterém je ukryta výbušnina. Právě ta sprovodí neposlušné polovičky hlavních hrdinek ze světa.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019