Černé vdovy zamířily do českých domácností

Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou humoru podpořili svým výkonem v hlavních rolích Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucia Siposová, Boleslav Polívka a Filip Blažek. Seriál startuje 17. února.

MustatLesket po česku

Vzorem pro českou adaptaci seriálu byl finský snímek MustatLesket, zpracování kterého se ujali i švédští tvůrci. U nás se jeho scénáře zhostili Mirka Zlatníková, Michaela Sabo, Pavel Gothard, Milan Tesař a Radek Bajgar. Ten seriál také režíroval.

Další premiérový seriál Primy

Loni na podzim oslavila TV Prima své 25. kulatiny zařazením seriálu Tátové na tahu. Letos tedy přichází s dalším premiérovým seriálem, který by měl diváky zaujmout zajímavou zápletkou s vtipným podáním.

Vraždy jako pojítko

Seriál Černé vdovy přinese do českých obýváků příběh tří Renaty, Johany a Veroniky, jejichž manželé pracují pro stejnou společnost. Všichni tři se rovněž ke svým ženám chovají nevšímavě nebo. Až jednou všechny tři potká tragická smrt. Detektiv, který případ vyšetřuje, brzy zjistí, že na případu něco nehraje. Trojici žen navíc začíná docházet, že jejich představy o svobodném životě se diametrálně liší od skutečnosti. Jak se svou pokoutně nabytou svobodou vypořádají a jak to celé dopadne, to to dozvíte v osmi dílech seriálu již brzy. Pokus vás toto stručné dějové shrnutí nadchlo, nebo se třeba jen těšíte na další excelentní roly Jitky Čvančarové, která aktuálně oslňuje v seriálu Most!, tak Černé vdovy rozhodně nepromeškejte:

  • TV PRIMA
  • 15
  • Únor

Hlavní hrdinky miniserie propůjčily nejen své obličeje, ale také hlasy. Úvodní píseň nazpívaly právě ony. Ve znělce je však bude jen slyšet, hlavní vizuální roly v ní totiž dostal dort, ve kterém je ukryta výbušnina. Právě ta sprovodí neposlušné polovičky hlavních hrdinek ze světa.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019