Černočerná tma: Horor na sobotní večer vám určitě nedá tak rychle usnout

Jaký by to byl sobotní večer, kdyby alespoň na jednom z řady televizních kanálů neběžel nějaký pořádný, nervy drásající horor, po jehož zhlédnutí bude mít divák strach otevřít dveře do své ložnice. Co kdyby se za nimi někdo schovával? Televizní stanice Nova Cinema připravila pro diváky akční thriller Černočerná tma s prvky sci-fi.

Nouzové přistání na planetě

Filmový příběh hororu Černočerná tma vás zavede do budoucnosti, v níž není problém cestovat mezi planetami. Během jednoho letu po odlehlé cestovní trase je kvůli nehodě osobní kosmická loď se čtyřiceti pasažéry nucena nouzově přistát na planetě, na kterou neměla původně namířeno. Tvrdé přistání většina pasažérů nepřežije a ta hrstka, která se zachránila, bude muset po 112 minut čelit nebezpečí, jež jim hrozí od původních obyvatel planety.

Vin Diesel v hlavní roli

Charismatický Vin Diesel si ve filmu Černočerná tma střihl jednu z hlavních rolí, a to svalnatého tvrďáka, o níž je možné říct, že je jeho životní úlohou. Hlavní ženskou roli má sex-appealem sršící Radha Mitchell. Film vyniká skvělou kamerou, hrou se světlem a spoustou zajímavých režijních nápadů, které přikurtují diváka k sedačce v obývacím pokoji, aby bez dechu sledoval napínavý děj s jedním překvapivým momentem za druhým. Podle filmu vznikla dokonce hra The Chronicles of Riddick: Escape from Buther Bay nebo kniha Planeta mezi dvěma slunci od spisovatele Roberta Fabiana.

Skvělý dobrodružný horor

Pokud se vám chce dívat na skupinu vesmírných cestovatelů v krizové situaci na opuštěné planetě s velmi chytlavým dějem, tak thriller Černočerná tma je tím pravým filmem pro vás. Najdete v něm i poodhalení zákoutí lidských charakterů v tíživé situaci, ve které vyhrává pud sebezáchovy. Mottem filmu je, že silnější přežije.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022