Česká televize bude mít nový pořad – od BBC

I když je Česká televize známá hlavně tím, že jí není cizí vlastní a samozřejmě i kvalitní produkce, čas od času také zabrousí do zahraničních vod a koupí zajímavý formát, o kterém si myslí, že přiláká diváky. Není to nic neobvyklého, jelikož když se podíváme na nabídku všech televizí, musíme říci, že mnoho oblíbených pořadů je spojeno právě se zahraničním konceptem. A jaký má v plánu koupit právě Česká televize? Bude to licence na televizní show The Great Bake Off, která je nejenom v Británii velmi oblíbená. Celkem má licenci 24 jiných států, ke kterým se Česká republika aktuálně přidá.

Co show The Great Bake Off nabídne?

Nejste specialisté na zahraniční tvorbu a tak nevíte přesně, co vám show The Great Bake Off může přinést? Podívejte se na ni blíže. Už samotný název napovídá, že zde bude hrát hlavní roli pečení. A to nikoliv zkušených a špičkových cukrářů, jelikož jde o soutěž amatérských pekařů, kteří si kladou jeden jediný cíl – zaujmout odbornou porotu a vyhrát. Nutno říci, že kulinářská témata jsou v posledních letech velmi oblíbená a rozhodně je plusem, že se veřejnoprávní televize chce odlišit a nabídne pečení, místo klasického vaření, které lze sledovat u konkurence.

Zaujme unikátní formát

Nejenom, že se pořad The Great Bake Off ani žádné jeho případné kopie v České republice zatím nevysílali. Lákadlem je i to, že se jedná o poměrně unikátní formát reality show, který by měl mít potenciál přilákat mnoho diváků. Pokud budou úspěchy podobné, jako tomu bylo v Británii, tak můžete říci, že se bude jednat nejenom o nejsledovanější pořad daného vysílacího času, ale můžeme říci i to, že se bude jednat o nejsledovanější pořad celého roku. Takto dobře se této pekařské soutěži dařilo v rámci vysílání na BBC. Zde běží již od roku 2010, přičemž v začátku se mu příliš nevěřilo, protože byl umístěn na druhou kolej, tedy na kanál BBC 2.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018