Česká televize bude mít nový pořad – od BBC

I když je Česká televize známá hlavně tím, že jí není cizí vlastní a samozřejmě i kvalitní produkce, čas od času také zabrousí do zahraničních vod a koupí zajímavý formát, o kterém si myslí, že přiláká diváky. Není to nic neobvyklého, jelikož když se podíváme na nabídku všech televizí, musíme říci, že mnoho oblíbených pořadů je spojeno právě se zahraničním konceptem. A jaký má v plánu koupit právě Česká televize? Bude to licence na televizní show The Great Bake Off, která je nejenom v Británii velmi oblíbená. Celkem má licenci 24 jiných států, ke kterým se Česká republika aktuálně přidá.

Co show The Great Bake Off nabídne?

Nejste specialisté na zahraniční tvorbu a tak nevíte přesně, co vám show The Great Bake Off může přinést? Podívejte se na ni blíže. Už samotný název napovídá, že zde bude hrát hlavní roli pečení. A to nikoliv zkušených a špičkových cukrářů, jelikož jde o soutěž amatérských pekařů, kteří si kladou jeden jediný cíl – zaujmout odbornou porotu a vyhrát. Nutno říci, že kulinářská témata jsou v posledních letech velmi oblíbená a rozhodně je plusem, že se veřejnoprávní televize chce odlišit a nabídne pečení, místo klasického vaření, které lze sledovat u konkurence.

Zaujme unikátní formát

Nejenom, že se pořad The Great Bake Off ani žádné jeho případné kopie v České republice zatím nevysílali. Lákadlem je i to, že se jedná o poměrně unikátní formát reality show, který by měl mít potenciál přilákat mnoho diváků. Pokud budou úspěchy podobné, jako tomu bylo v Británii, tak můžete říci, že se bude jednat nejenom o nejsledovanější pořad daného vysílacího času, ale můžeme říci i to, že se bude jednat o nejsledovanější pořad celého roku. Takto dobře se této pekařské soutěži dařilo v rámci vysílání na BBC. Zde běží již od roku 2010, přičemž v začátku se mu příliš nevěřilo, protože byl umístěn na druhou kolej, tedy na kanál BBC 2.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018