Česká televize natáčí nový seriál s Miroslavem Donutilem

Pokud je některý z českých herců, který má své stálé místo na televizních obrazovkách, a konkrétně tedy na kanálu ČT1, potom je to určitě Miroslav Donutil. A všechny jeho příznivce zcela jistě potěší i fakt, že právě tento televizní kanál ho obsadil do hlavní role nového seriálu, který je připravován. Natáčet se bude na našem území, a to v malebných Beskydech. Zde si tento herec zahraje doktora, a to konkrétně špičkového chirurga, který se do této oblasti přestěhoval, a bude zde pracovat jako praktický lékař.

Samotná postava by sice měla být zvládnout vyřešit veškeré případy, které dostane na stůl, ale rozhodně se nebude jednat o postavu milou a vlídnou. Právě naopak. Bude se totiž jednat o velmi arogantního doktora, který samozřejmě do samotné malé beskydské vesničky vůbec nezapadne, a to jak svým chováním, tak svým životním stylem. Samozřejmě volba hlavní postavy byla v tomto ohledu jasná, jelikož samotný seriál má přinést také celou řadu vtipných situací a zábavných scén, na které je právě Miroslav Donutil opravdovým přeborníkem.

Samotný koncept tohoto seriálu bude vycházet z poměrně úspěšného britského originálu, který zní Doc Martin. A stejně jako v něm, i v tomto seriálu se bude každá epizoda, tedy každý díl zabývat jedním konkrétním případem, přičemž bude samozřejmě doplněna o starosti a strasti, které hlavní postavě přináší nový styl života. A jelikož sám Miroslav Donutil pozitivně okomentoval samotný scénář a příběh, rozhodně bychom se tedy měli na co těšit.

Zatím sice není stoprocentně jisté, kdy se seriál na obrazovky dostane, ale co jisté je, že zatím jeho používaný pracovní název je Doktor Martin, a mimo hlavní postavy si v něm zahrají stálice, jako je Jitka Čvančarová, Václav Kopta, nebo také Jana Štěpánková, a samozřejmě i celá řada dalších více či méně známých herců, kteří podají velmi kvalitní výkony.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018