Česká televize odtajnila novinky pro podzim

V oblasti televizní zábavy není nic neobvyklého, že přes léto jsou recyklovány hlavně starší pořady, zatímco v období podzimu začínají televize s vysíláním hlavních novinek. A jinak tomu nebude ani letos. Můžeme se tedy následující týdny těšit na to, s čím jednotlivé televize přijdou. Aktuálně vám už můžeme přiblížit, co čekat na obrazovkách České televize. Ta letos na nic nečekala a přišla s nabídkou podzimní programové skladby jako první.

Těšte se na několik nových pořadů

To hlavní, čím chce veřejnoprávní televize zaujmout, to jsou nové pořady. Hned na úvod tedy zmiňme, že se můžeme na obrazovkách těšit na pořad, který bude spojený s hokejisty Patrikem Eliášem, Ondřejem Pavelcem nebo Zdenem Chárou. Pro fanoušky sportu tedy jasná volba.

Dále se však můžeme těšit také na několik zcela nových seriálů, které by se měly stát tím hlavním pilířem, který nám Česká televize v září nabídne. Jedním z pořadů je třeba Doktor Martin, kde si hlavní roli zahraje Miroslav Donutil. Dále je to ale i pořad Rudyho má každý rád, kde se na obrazovky dostane neméně oblíbený Saša Rašilov. D8le je to seriál Labyrint, kde si hlavní roli střihne Jiří Langmajer. Půjde o seriál kriminální. Ve stejném duchu se ponese i ten poslední, kterou je Místo zločinu Plzeň, kterou natočil Jan Hřebejk.

Sázka i na oblíbené pořady

Nebudou to jenom novinky, jelikož půjde také o oblíbené pořady, které v minulosti přitáhly řadu diváků. Začneme třeba reprízou seriálu První republika, která vzbudila řadu pozitivních ohlasů. Těšit se ale můžeme třeba i na novou řadu pořadu StarDance s novými tanečníky. I tento pořad již několik let patří mezi skutečné stálice a tak není divu, že s ním bude ČT počítat i v budoucnu. Mimo to se ale můžeme těšit i na řadu pořadů, které vznikají ve spolupráci se zahraničními televizemi, třeba německou ARD, nebo slovenskou veřejnoprávní televizí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018