Česká televize odtajnila novinky pro podzim

V oblasti televizní zábavy není nic neobvyklého, že přes léto jsou recyklovány hlavně starší pořady, zatímco v období podzimu začínají televize s vysíláním hlavních novinek. A jinak tomu nebude ani letos. Můžeme se tedy následující týdny těšit na to, s čím jednotlivé televize přijdou. Aktuálně vám už můžeme přiblížit, co čekat na obrazovkách České televize. Ta letos na nic nečekala a přišla s nabídkou podzimní programové skladby jako první.

Těšte se na několik nových pořadů

To hlavní, čím chce veřejnoprávní televize zaujmout, to jsou nové pořady. Hned na úvod tedy zmiňme, že se můžeme na obrazovkách těšit na pořad, který bude spojený s hokejisty Patrikem Eliášem, Ondřejem Pavelcem nebo Zdenem Chárou. Pro fanoušky sportu tedy jasná volba.

Dále se však můžeme těšit také na několik zcela nových seriálů, které by se měly stát tím hlavním pilířem, který nám Česká televize v září nabídne. Jedním z pořadů je třeba Doktor Martin, kde si hlavní roli zahraje Miroslav Donutil. Dále je to ale i pořad Rudyho má každý rád, kde se na obrazovky dostane neméně oblíbený Saša Rašilov. D8le je to seriál Labyrint, kde si hlavní roli střihne Jiří Langmajer. Půjde o seriál kriminální. Ve stejném duchu se ponese i ten poslední, kterou je Místo zločinu Plzeň, kterou natočil Jan Hřebejk.

Sázka i na oblíbené pořady

Nebudou to jenom novinky, jelikož půjde také o oblíbené pořady, které v minulosti přitáhly řadu diváků. Začneme třeba reprízou seriálu První republika, která vzbudila řadu pozitivních ohlasů. Těšit se ale můžeme třeba i na novou řadu pořadu StarDance s novými tanečníky. I tento pořad již několik let patří mezi skutečné stálice a tak není divu, že s ním bude ČT počítat i v budoucnu. Mimo to se ale můžeme těšit i na řadu pořadů, které vznikají ve spolupráci se zahraničními televizemi, třeba německou ARD, nebo slovenskou veřejnoprávní televizí.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018