Česká televize odtajnila novinky pro podzim

V oblasti televizní zábavy není nic neobvyklého, že přes léto jsou recyklovány hlavně starší pořady, zatímco v období podzimu začínají televize s vysíláním hlavních novinek. A jinak tomu nebude ani letos. Můžeme se tedy následující týdny těšit na to, s čím jednotlivé televize přijdou. Aktuálně vám už můžeme přiblížit, co čekat na obrazovkách České televize. Ta letos na nic nečekala a přišla s nabídkou podzimní programové skladby jako první.

Těšte se na několik nových pořadů

To hlavní, čím chce veřejnoprávní televize zaujmout, to jsou nové pořady. Hned na úvod tedy zmiňme, že se můžeme na obrazovkách těšit na pořad, který bude spojený s hokejisty Patrikem Eliášem, Ondřejem Pavelcem nebo Zdenem Chárou. Pro fanoušky sportu tedy jasná volba.

Dále se však můžeme těšit také na několik zcela nových seriálů, které by se měly stát tím hlavním pilířem, který nám Česká televize v září nabídne. Jedním z pořadů je třeba Doktor Martin, kde si hlavní roli zahraje Miroslav Donutil. Dále je to ale i pořad Rudyho má každý rád, kde se na obrazovky dostane neméně oblíbený Saša Rašilov. D8le je to seriál Labyrint, kde si hlavní roli střihne Jiří Langmajer. Půjde o seriál kriminální. Ve stejném duchu se ponese i ten poslední, kterou je Místo zločinu Plzeň, kterou natočil Jan Hřebejk.

Sázka i na oblíbené pořady

Nebudou to jenom novinky, jelikož půjde také o oblíbené pořady, které v minulosti přitáhly řadu diváků. Začneme třeba reprízou seriálu První republika, která vzbudila řadu pozitivních ohlasů. Těšit se ale můžeme třeba i na novou řadu pořadu StarDance s novými tanečníky. I tento pořad již několik let patří mezi skutečné stálice a tak není divu, že s ním bude ČT počítat i v budoucnu. Mimo to se ale můžeme těšit i na řadu pořadů, které vznikají ve spolupráci se zahraničními televizemi, třeba německou ARD, nebo slovenskou veřejnoprávní televizí.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018