Česká televize odtajnila novinky pro podzim

V oblasti televizní zábavy není nic neobvyklého, že přes léto jsou recyklovány hlavně starší pořady, zatímco v období podzimu začínají televize s vysíláním hlavních novinek. A jinak tomu nebude ani letos. Můžeme se tedy následující týdny těšit na to, s čím jednotlivé televize přijdou. Aktuálně vám už můžeme přiblížit, co čekat na obrazovkách České televize. Ta letos na nic nečekala a přišla s nabídkou podzimní programové skladby jako první.

Těšte se na několik nových pořadů

To hlavní, čím chce veřejnoprávní televize zaujmout, to jsou nové pořady. Hned na úvod tedy zmiňme, že se můžeme na obrazovkách těšit na pořad, který bude spojený s hokejisty Patrikem Eliášem, Ondřejem Pavelcem nebo Zdenem Chárou. Pro fanoušky sportu tedy jasná volba.

Dále se však můžeme těšit také na několik zcela nových seriálů, které by se měly stát tím hlavním pilířem, který nám Česká televize v září nabídne. Jedním z pořadů je třeba Doktor Martin, kde si hlavní roli zahraje Miroslav Donutil. Dále je to ale i pořad Rudyho má každý rád, kde se na obrazovky dostane neméně oblíbený Saša Rašilov. D8le je to seriál Labyrint, kde si hlavní roli střihne Jiří Langmajer. Půjde o seriál kriminální. Ve stejném duchu se ponese i ten poslední, kterou je Místo zločinu Plzeň, kterou natočil Jan Hřebejk.

Sázka i na oblíbené pořady

Nebudou to jenom novinky, jelikož půjde také o oblíbené pořady, které v minulosti přitáhly řadu diváků. Začneme třeba reprízou seriálu První republika, která vzbudila řadu pozitivních ohlasů. Těšit se ale můžeme třeba i na novou řadu pořadu StarDance s novými tanečníky. I tento pořad již několik let patří mezi skutečné stálice a tak není divu, že s ním bude ČT počítat i v budoucnu. Mimo to se ale můžeme těšit i na řadu pořadů, které vznikají ve spolupráci se zahraničními televizemi, třeba německou ARD, nebo slovenskou veřejnoprávní televizí.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018