Česká televize opět nabídne komplexní přehled předvolebních debat

S blížícími se volbami do poslanecké sněmovny bude Česká televize jako obvykle vysílat tradiční debaty. Celkem budou diváci moci vidět 14 krajských debat. Těsně před volbami, 6. října, je pak doplní Superdebata předsedů všech kandidujících politický stran, hnutí či koalic. A stejně jako vždy vydává Česká televize svůj rámec norem, resp. soubor pravidel pro předvolební a volební vysílání. Veškerá dokumentace je k dispozici na webu.

Celý program předznamenávající vrcholnou politickou událost tohoto roku v tuzemském meřítku začne již příští týden 13. září. Celých čtrnáct debat bude vedeno s kandidáty politických stran, jež se nominovaly na základě průzkumů jejich celostátního volebního potenciálu. V závislosti na kraji bude pozváno vždy jeho sedm nejsilnějších subjektů. Program bude zcela jistě vyčerpávající: vysílat se budou debaty každý pracovní den a to živě ze studií v Praze, Brně a Ostravě od 20:.15 do desáté večerní.

Veškeré rozhovory nejen s lídry všech politických uskupení nabídne pořad Události, komentáře. V dalším pořadu Politické spektrum by pak nemalý prostor měli dostat i představitelé stran, které se do oněch velkých debat nedostali. Poslední středa před volbami pak bude ve znamení největší debaty, jež celý předvolební maraton završí. Tradiční závěrečné volební studio pak v sobotu 9. září v celé své šíři nabídne komplexní přehled výsledků, kraj po kraji a obec po obci. Studio začne vysílat již ve 13:30 a své vysílání skončí po úplném sečtení všech hlasů. Nezapomeňte tedy naladit program České televize pro komplexní volební přehled již od příštího pondělního večera. Večer 13. září začne debata v lídrů hnutí z Karlovarského kraje.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022